+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: MEBLE BIUROWE przez internet i nie tylko...

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    MEBLE BIUROWE przez internet i nie tylko...

    Szanowni Państwo;
    Wszyscy "gołym okiem" widzimy, jak bardzo wszystko zmienia się wokół nas i naszego otoczenia. Rewolucja internetowa, ciągły brak czasu oraz wygoda :) zmusiły nas do dokonywania coraz częstszych zakupów on-line. Korzyści są obustronne, bo oszczędzamy nie tylko czas, ale również pieniądze. Sklepy internetowe to obecnie codzienność i standard. Moja firma istnieje już prawie od 10 lat na rynku, a od dwóch lat prowadzimy również sklep internetowy. Płaszczyzna działania została zatem rozszerzona. Konkretnie zajmujemy się wyposażaniem obiektów użyteczności publicznej: biura, instytucje, szkoły, banki, firmy prywatne. Wykonujemy dla naszych klientów projekt aranżacji, a następnie kiedy wszystko jest już ustalone realizujemy to zadanie. Każdemu mogę doradzić, aby korzystał z usług firm sprawdzonych. Ze swojej strony mogę dodać, że dużo jest takich firm, czyli pewnych i sprawdzonych, ale sporą część stanowią również firmy nierzetelne, dlatego też przed podjęciem czynności powinniśmy sprawdzić kontrahenta. Do tego gorąco namawiam. A kiedy mamy już sprawdzonego kontrahenta, to niewątpliwie zakupy przez internet będą korzystne :)
    Nasza branża w której działamy, to meble biurowe oraz fotele obrotowe, lady recepcyjne jak również inne artykuły niezbędne do wyposażenia firmy. Chętnych zapraszam do dowiedzenia naszego sklepu internetowego www.efekt-style.pl lub kontakt telefoniczny 76 832 10 28. A jeżeli chodzi o nasze referencje, to proszę zapoznać się z nimi klikając na ten link - referencje. Zapraszam.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	recepcja.jpg
Wyświetleń:	305
Rozmiar:	6.9 KB
ID:	707   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PRIMUS BIURKA.jpg
Wyświetleń:	309
Rozmiar:	11.8 KB
ID:	708   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14.jpg
Wyświetleń:	302
Rozmiar:	17.3 KB
ID:	709  

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •