Witajcie. Chcialabym sobie konstruktywnie podyskutować na temat rynku nieruchomości, a dokładniej pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości. Generalnie gdzie ucho nie przyłożę tam slysze inna opinie, dlatego mój wpis, mam nadzieję że wymienimy tu poglądy bez zadęcia i kulturalnie. Pytanie pojawia się w związku z tym, że kolega namawia mnie na współprace, a ponieważ jestem kompletnie zielony chcę najpierw zasięgnąć wiedzy, bo po ewntualnej decyzji na tak rozważam studia podyplomowe. Wiadomo, trzeba miec certyfikaty i takie tam a wykombinowalem że najlepiej to zalatwic w ten sposób, kompleksowo i w ogóle. No ale to sa koszty więc nie wiem czy warto, jakby po kilku latach się miało okazać że znów jestem na lodzie i musze się rozglądac za czymś nowym. Na dobry początek przeczytalem sobie troche o tej branży w necie, wypytałem kumpla. Wysłałem zapytanie do tej uczelni o studia (kierunek: zarządzanie, specjalność: zarządzanie nieruchomościami), teraz brakuje mi tylko wymiany myśli, poglądów, wszystkich za i przeciw.