+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Poszukuje łóżeczka dla dziecka

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Poszukuje łóżeczka dla dziecka

    Witam.

    Nie wiem czy dokładnie to dobre miejsce ale nie wiem gdzie szukać łóżeczka dla dziecka a może znacie jakiegoś stolarza który mi takie łóżeczko zrobi jak na foto poniżej.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łóżeczko v2 f2.jpg
Wyświetleń:	707
Rozmiar:	27.5 KB
ID:	791 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łóżeczko v2 f3.jpg
Wyświetleń:	582
Rozmiar:	32.3 KB
ID:	792 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łóżeczko v2 f4.jpg
Wyświetleń:	795
Rozmiar:	20.9 KB
ID:	793 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łóżeczko v2 f5.jpg
Wyświetleń:	615
Rozmiar:	39.2 KB
ID:	794

  2. #2
    Ja chyba wolę nie ryzykować i kupię już gotowe. W sumie spodobało się mi takie z materacem jak np. www.5materace.pl/materace_sklep, ale jeszcze się nie zdecydowałam

  3. #3
    pastorek21, a z jakiej okolicy jesteś? Poszukaj ogłoszeń lokalnych, na pewno ktoś z chęcią zajmie się takim zleceniem, a jeśli nie uda ci się nikogo znaleźć, to poszukaj łóżeczka w necie, można znaleźć wiele ciekawych wzorów

  4. #4
    Może coś takiego ? Jest drewniane, jest kołyska, dla dziecka idealne, troszkę inne wymiary, ale może akurat byłoby dobre :]

  5. #5
    Ojej, łóżeczko ze zdjęcia jest naprawdę świetne! Tylko czy jest to bezpieczne rozwiązanie?

  6. #6
    Osobiście nie jestem zwolenniczką łóżek takiego typu jak na zdjęciu, wole klasyczne modele, ale oczywiście wszystko to kwestia gustu.

  7. #7
    New Member
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    1

    Meble dla dziecka

    Ja też jestem zwolennikiem klasycznych modeli, ale te ze zdjęć też są godne uwagi. Dodatkowo sprawdź sobie łóżka dziecięce tu: http://www.promarkmeble24.pl/categor...ece-dla-dzieci Niedawno sam zamawiałem w sieci meble i to była dobra decyzja, bo trochę pieniędzy zaoszczędziłem. Pozdrawiam

  8. #8
    Polecam przeglądnąć ofertę tego sklepu. Akurat łóżeczka dziecięce mają w dobrych cenach - http://www.meblowy.guru/lozka-dzieciece-sklep

  9. #9
    W ATB Meble są też dobrej jakości mebelki dla dzieci. Warto je sprawdzić.

  10. #10
    Junior Member Awatar e-sosnowe
    Dołączył
    Jan 2012
    Adres
    Kraków
    Posty
    19
    Z naszej strony zapraszamy do zapoznania się z ofertą łóżeczek drewnianych wykonanych z drzewa bukowego.

    Łóżeczka malujemy również na biały kolor, a w zależności od modelu szczebelki się wyjmuje albo obniża. Dodatkowo stelaż można zamontować na dwóch wysokościach: na dole oraz w połowie (widać na zdjęciach dziurki).
    Łóżeczko jest na materac 60x120, które również mamy w ofercie w atrakcyjnych cenach.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Łóżeczk dziecięce ŁPO.jpg
Wyświetleń:	169
Rozmiar:	29.2 KB
ID:	981 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Łóżeczko dziecięce białe.jpg
Wyświetleń:	176
Rozmiar:	47.1 KB
ID:	982 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Łóżeczko dziecięce ŁK.jpg
Wyświetleń:	156
Rozmiar:	30.8 KB
ID:	983 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Łóżeczko dziecięce ŁP.jpg
Wyświetleń:	161
Rozmiar:	34.7 KB
ID:	984

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •