+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Białe plamy na blacie kuchennym

  1. #11
    Wygląda to jak odpryski, bądź zapowietrzenie. Jesteś pewien/pewna, że to derewniany blat? W ostateczności mozna je zetrzeć papierem ściernym i pomalować na nowo/ bądź potraktowac obkleiną ale wtedy trzeba cały blat odnawiać .

    Jeśli to jednak plamy po jedzeniu to brudpur powinien sobie poradzić

  2. #12
    Ja ostatnio przypaliłem blat rozgrzaną kawiarką więc mam wypalone kółko i obawiam się, że z tym już nic nie zrobię sensownego więc też tylko rozwiązanie typu "obrus" wchodzi w grę

  3. #13
    Zawsze można postawić na podkładki na stół. Ja je mam zamiar kupić.

  4. #14
    Junior Member
    Dołączył
    Mar 2022
    Posty
    1
    Witam mam problem z blatem kuchennym białe plamki od wody idzie to jakoś naprawić

    Nazwa:  16482189097659173030710476104463.jpg
Wyświetleń: 71
Rozmiar:  24.8 KB

  5. #15
    Chyba wymienić blat

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez Kubrun Zobacz posta
    Witam mam problem z blatem kuchennym białe plamki od wody idzie to jakoś naprawić Nazwa:  16482189097659173030710476104463.jpg
Wyświetleń: 71
Rozmiar:  24.8 KB
    Przebarwienia (plamy) blatu zostały spowodawane prawdopodobnie jakimś środkiem chemicznym, może płynem do mycia naczyń.

    Obawiam się, że są to zmiany nieodwracalne i nienaprawialne.

    Warto skontaktować się z producentem tego blatu. Lub z wykonawcą mebli. Może oni mają jakiś pomysł.

    Jeżeli blat jest jeszcze na gwarancji, to można domagać sie darmowej wymiany blatu.

  7. #17
    Polecam w takim razie zainwestować w blat kamienny. Jest o wiele bardziej wytrzymały od blatu z laminatu czy od blatu z drewna. Blat taki jest estetyczny oraz jest jednocześnie rozwiązaniem na długie lata. Myśle, ze nie będziecie żałowali jeśli się na niego zdecydujecie:

    https://vertigostones.pl/

    Firm oferujących takie inwestycje jest wiele, od siebie polecam kontatk z nimi. Firma ma swoją siedzibę we Wrocławiu, ale obecnie wykonują tego typu realizacje w całej Polsce.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •