+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Nietypowe zawiasy do szafki rogowej

  1. #1

    Nietypowe zawiasy do szafki rogowej

    Witam, jestem nowy na forum, ale już od jakiegoś czasu szukam rozwiązania do mojej kuchni.

    Przejdę do rzeczy, szukam nietypowych zawiasów do szafki narożnej które umożliwią otwieranie frontu, delikatnie przesuwając go lub wysuwając.
    Nazwa:  zawiasy.jpg
Wyświetleń: 4028
Rozmiar:  10.8 KB

    Rozmieszczenie i rozmiar szafek jest podyktowane rozmiarem pomieszczenia, dlatego szukam rozwiązania z nietypowymi zawiasami.

    Czy możecie polecić mi zawiasy które rozwiążą mój problem, chodzi o to aby podczas otwierania zawias przesuwał front w lewo i otwierał się równolegle do piekarnika.

    Proszę o pomoc.

  2. #2
    Myślę,że trudno będzie znaleźć taki zawias.
    Najlepiej będzie wstawić pionowy słupek i zastosować węższy front.

    Można też zastosować maskownicę. Na górze szafki wstawić front szuflady (zamocowany na stałe) - tak, jak często się robi przy szafce ze zlewem. I zamocować niższy front, który będzie sie otwierał pod uchwytem piekarnika.

    W obecnym układzie bliskość piekarnika i frontu dolnej szafki spowoduje (prędzej lub później) uszkodzenie frontu.
    Szczególnie, gdy to jest folia. Laminat też może się uszkodzić.
    Niezbyt dobre rozwiązanie.
    Gdyby można było piekarnik przesunąć w prawo, to wtedy w rogu byłaby normalna szafka narożna z podwójnymi frontami. I z typowymi zawiasami.

  3. #3
    też mi się wydaje to trudne do odnalezienia

  4. #4
    A czy te szafki wykonuje Ci firma na zamówienie? Może oni będą mieli jakiś pomysł.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •