+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Jak sypialnia to tylko meble drewniane Seart!

  1. #1

    Jak sypialnia to tylko meble drewniane Seart!

    Jeżeli planujecie kupno mebli do sypialni, to z czystym sumieniem polecam drewniane meble ze sklepu internetowego Seart www.seart.pl Można kupić u nich dosłownie wszystko:łóżka, komody, szafy, biurka dosłownie wszystko

  2. #2
    Drewniane meble w ogóle są świetne. Fajna firma i na pewno kiedyś coś od nich kupię, ale nie teraz, bo jednak nie są zbyt tani

  3. #3
    Ja też jestem fanką drewnianych mebli, ale podobnie jak runrunrun, póki co raczej mnie na nie niestety nie stać

  4. #4
    Nie martw się, kiedyś się dorobimy

  5. #5
    Wydaję mi się, że lepiej jest raz wydać pieniądze na drewniane meble, niż zmieniać je co dwa, trzy lata, bo wybraliśmy gorszy materiał.

  6. #6
    Też jestem zwolennikiem mebli drewnianych

  7. #7
    Member Awatar Meblonista
    Dołączył
    Oct 2013
    Adres
    Zielona Góra
    Posty
    50
    "Chytry dwa razy traci" - wg mnie jest to cenne spostrzeżenie przy zakupie mebli.
    Warto wydać troszeczkę więcej i mieć mebel z lepszych materiałów, który będzie dobrze nam służył,
    niż kupić "taniego gotowca", który w krótkim czasie nie będzie spełniał naszych oczekiwań.

    Jestem zwolenniczką mebli drewnianych, wykończonych w nowoczesnym stylu,
    czyli bez klamek, prosty kształt, dobre prowadnice do szuflad,
    a szafki typu push-klik.
    Łóżko koniecznie tapicerowane przyjemnym materiałem,
    współgrające z aranżacją sypialni.

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mebli, lamp i artykułów dekoracyjnych na stronie www.meblonista.pl

  8. #8
    Też uważam, że meble drewniane albo kolonialne najlepiej nadadzą się do sypialni

  9. #9
    Piękne meble w drewnie polecam na meblewoskowane.pl

  10. #10
    Zdecydowanie meble drewniane są świetne, ale ciekawy jestem jak w przypadku tej firmy wygląda jakość wykonania detali.

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •