+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Rustykalne meble drewniane! Rewelacja!

  1. #1

    OK Rustykalne meble drewniane! Rewelacja!

    Jeżeli ktoś planuje urządzić jadalnie lub kuchnię, to świetnym rozwiązaniem będę meble w stylu rustykalnym, coraz częściej natomiast wybieramy meble w kolorze raczej w Polsce niespotykanym np. w ciemnym błękicie. Taką propozycje ma dla was marka Seart http://www.seart.pl/laguna-k-37.html

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Falun Tisch mit Bank und Stuhl.jpg
Wyświetleń:	269
Rozmiar:	87.4 KB
ID:	714Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Falun T05.jpg
Wyświetleń:	375
Rozmiar:	64.4 KB
ID:	715

  2. #2
    Faktycznie, wygląda to
    super, jest takie bardzo delikatne, a nie przessadzone. Chociaż, ja
    bym się zdecydował na nieco inny kolor jednak Ale generalnie
    meble rustykalne są świetną opcją, no i robią się coraz
    modniejsze.

  3. #3
    ja uciekam od takich mebli jak najdalej

  4. #4
    Piękne ale akurat do mojej małej kuchni nie bardzo by się przydały takie meble. Potrzebowałem meble na wymiar i pod zabudowę i w tym pomogła mi firma Stokan. Teraz mam meble dokładnie takie jakich potrzebowałem i jakie chciałem

  5. #5
    Member Awatar Meblonista
    Dołączył
    Oct 2013
    Adres
    Zielona Góra
    Posty
    50
    W Polsce mało kto zdecyduje się niestety na takie meble z powodu małej ilości miejsca.
    Jak mała kuchnia to koniecznie trzeba ją rozjaśniać, a ciemne meble w tym przypadku są odradzane.

    Dywan w kuchni? To nawet osobiście mi nie odpowiada, aczkolwiek meble sprawiają dobre wrażenie

  6. #6
    A jak cenowo to wygląda i czasowo?

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    1
    Zawsze można zapytać po prostu o inne wybarwienie mebla, które nam odpowiada, a jednocześnie zachowuje rustykalny charakter mebla.
    Np. na stronie producenta hacienda.pl możemy wybrać z wielu dostępnych kolorów

  8. #8
    Mi się takie kuchnie podobają u innych, ale u siebie bym raczej widziała bardziej nowoczesną. Może z retro dodatkami.

  9. #9
    Mi też ogólnie podoba się styl rustykalny, natomiast swoją kuchnię widziałabym jednak w stylu skandynawskim. Bardziej do mnie przemawia.

  10. #10
    ja wole osobiscie nature. wiekszosc producentow podaje meble z litego drewna ale okazuje sie ze duzo jest w nich forniru. zamówilem komode nowoczesna dębowe z House-Living.pl robią z pełnego drewna wszystko

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •