+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: MEBLE BIUROWE przez internet i nie tylko...

  1. #1

    MEBLE BIUROWE przez internet i nie tylko...

    Szanowni Państwo;
    Wszyscy "gołym okiem" widzimy, jak bardzo wszystko zmienia się wokół nas i naszego otoczenia. Rewolucja internetowa, ciągły brak czasu oraz wygoda :) zmusiły nas do dokonywania coraz częstszych zakupów on-line. Korzyści są obustronne, bo oszczędzamy nie tylko czas, ale również pieniądze. Sklepy internetowe to obecnie codzienność i standard. Moja firma istnieje już prawie od 10 lat na rynku, a od dwóch lat prowadzimy również sklep internetowy. Płaszczyzna działania została zatem rozszerzona. Konkretnie zajmujemy się wyposażaniem obiektów użyteczności publicznej: biura, instytucje, szkoły, banki, firmy prywatne. Wykonujemy dla naszych klientów projekt aranżacji, a następnie kiedy wszystko jest już ustalone realizujemy to zadanie. Każdemu mogę doradzić, aby korzystał z usług firm sprawdzonych. Ze swojej strony mogę dodać, że dużo jest takich firm, czyli pewnych i sprawdzonych, ale sporą część stanowią również firmy nierzetelne, dlatego też przed podjęciem czynności powinniśmy sprawdzić kontrahenta. Do tego gorąco namawiam. A kiedy mamy już sprawdzonego kontrahenta, to niewątpliwie zakupy przez internet będą korzystne :)
    Nasza branża w której działamy, to meble biurowe oraz fotele obrotowe, lady recepcyjne jak również inne artykuły niezbędne do wyposażenia firmy. Chętnych zapraszam do dowiedzenia naszego sklepu internetowego www.efekt-style.pl lub kontakt telefoniczny 76 832 10 28. A jeżeli chodzi o nasze referencje, to proszę zapoznać się z nimi klikając na ten link - referencje. Zapraszam.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	recepcja.jpg
Wyświetleń:	303
Rozmiar:	6.9 KB
ID:	707   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PRIMUS BIURKA.jpg
Wyświetleń:	307
Rozmiar:	11.8 KB
ID:	708   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14.jpg
Wyświetleń:	300
Rozmiar:	17.3 KB
ID:	709  

  2. #2
    Zastanawia mnnie, czemu wszytskie meble biurowe są takie klasyczne, schematyczne, jets tak mało śmiałych rozwiazań, nie wiem, może to dlatego, że większość firm wychodiz z założoenia, że biuro to biuro i powinno być urządzanie jak wszystkie inne. A czasem odrobina nowoczesności mogłby ożywić wnętrze

  3. #3
    Member Awatar Meblonista
    Dołączył
    Oct 2013
    Adres
    Zielona Góra
    Posty
    50
    Cytat Zamieszczone przez artek Zobacz posta
    Zastanawia mnnie, czemu wszytskie meble biurowe są takie klasyczne, schematyczne, jets tak mało śmiałych rozwiazań, nie wiem, może to dlatego, że większość firm wychodiz z założoenia, że biuro to biuro i powinno być urządzanie jak wszystkie inne. A czasem odrobina nowoczesności mogłby ożywić wnętrze
    Wiele firm interesuje przede wszystkim funkcjonalność, bo biuro to tylko biuro Wg mnie można połączyć funkcjonalność z określonym stylem, np. klasyczne biurko z fotelem chesterfield:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1542510f1_fotel_boss.jpg
Wyświetleń:	351
Rozmiar:	8.4 KB
ID:	733
    Fotel Boss

  4. #4
    Fotel rzeczywiście niezły

  5. #5
    Innowacyjne biurka wydają się być najlepszym rozwiązaniem, ale tylko w domu, bo raczej każdy lubi pracować przy tradycyjnym biurku

  6. #6
    ja wolę przede wszystkim takie biurka, przy których dobrze się pracuje

  7. #7
    Ja zastanawiam się nad zakupem mebli biurowych w sklepie internetowym Meblowy24.pl http://meblowy24.pl/biuro.html. Czy ktoś z Was robił już tam jakieś zakupy? Meble moim zdaniem są w dść przystepnych cenach, a przede wszystkim bardzo mi się podobają.

  8. #8
    Jak ktoś potrzebowałby może wynająć meble biurowe na krótszy lub dłuższy okres to my chętnie! wynajem mebli biurowych

  9. #9
    A może poczytacie sobie wcześniej o tym jak wybrać fotel? Jest kilka istotnych aspektów, na które należałoby zwrócić uwagę, a nie każdy o tym myśli. Dlatego lepiej jest wcześniej to sprawdzić.

  10. #10
    Czasami warto też wypożyczyć meble biurowe, przez co można by sobie na spokojnie przetestować co nam dokładnie jest potrzebne. Przydatne też w momencie, kiedy potrzebujemy mebli do wynajętego biura aby później nie trzeba było wyrzucać zakupionych mebli. Mamy to w swojej ofercie wypożyczalni mebli

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •