+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Rynek nieruchomości - warto się w niego "pchać"?

  1. #1

    Rynek nieruchomości - warto się w niego "pchać"?

    Witajcie. Chcialabym sobie konstruktywnie podyskutować na temat rynku nieruchomości, a dokładniej pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości. Generalnie gdzie ucho nie przyłożę tam slysze inna opinie, dlatego mój wpis, mam nadzieję że wymienimy tu poglądy bez zadęcia i kulturalnie. Pytanie pojawia się w związku z tym, że kolega namawia mnie na współprace, a ponieważ jestem kompletnie zielony chcę najpierw zasięgnąć wiedzy, bo po ewntualnej decyzji na tak rozważam studia podyplomowe. Wiadomo, trzeba miec certyfikaty i takie tam a wykombinowalem że najlepiej to zalatwic w ten sposób, kompleksowo i w ogóle. No ale to sa koszty więc nie wiem czy warto, jakby po kilku latach się miało okazać że znów jestem na lodzie i musze się rozglądac za czymś nowym. Na dobry początek przeczytalem sobie troche o tej branży w necie, wypytałem kumpla. Wysłałem zapytanie do tej uczelni o studia (kierunek: zarządzanie, specjalność: zarządzanie nieruchomościami), teraz brakuje mi tylko wymiany myśli, poglądów, wszystkich za i przeciw.

  2. #2
    Jeśli chcesz się pchać w ten biznes, to musisz się liczyć z tym, że konieczna będzie dobra reklama i oznaczenie firmy na mapach google. Klienci muszą Cię łatwo i szybko znaleźć, ponieważ w innym wypadku wybiorą konkurencję

  3. #3
    Jest to całkiem ciekawy pomysł, bo rynek nieruchomości wciąż bardzo się rozrasta, ale musiałbyś najpierw zdobyć odpowiednią wiedzę, inaczej nie ruszysz z miejsca, bo nie zdobędziesz zaufania klientów. Wielu z nich wciąż jednak kupuje bez pośrednika, u deweloperów czy w spółdzielniach mieszkaniowych. Gdybym chciała zdecydować się na kupno jednego z moich wymarzonych mieszkań z wrocławskiego osiedla Relaks-Partynice, pewnie nie skorzystałabym z takich usług. Musisz nauczyć się działać tak, żeby przekonać ludzi, że jesteś im potrzebny, ale przed Tobą długa i niełatwa droga.

  4. #4
    codziennie powstają nowe mieszkania deweloperskie, a właściciele też coraz chętniej sprzedają swoje nieruchomości by kupić nowe. rynek jest ogromny, a wiele osób ma trudności by połapać się w tym wszystkim lub też nie ma czasu na godziny spędzone na oglądaniu mieszkania. zatem pośrednik to może być dobra opcja

  5. #5
    Moim zdaniem inwestycja w nieruchomości ma nadal sens. Szczególnie jeśli nie znamy się na innych formach inwestowania. Jest to bezpieczne, z uwagi na to, ze taka nieruchomość zawsze będzie miała wartość. Jeśli kupimy mieszkanie w dużym mieście
    będziemy mieli pewność, że jego wartość nie spadnie
    będzie to bezpieczna forma zabezpieczenia finansowego
    i dodatkowo da nam comiesięczne stałe dochody

    Weźcie pod uwagę na przykład zakup nieruchomości w Krakowie https://www.ap7.pl/pl/nieruchomosci/...kania/krakow/1

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •