+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: jaki rodzaj materiałow wybrać do kuchni z połyskiem? co polecacie?

  1. #11
    meble z połyskiem to zły pomysł, bardzo widać na nich cały kurz, a w kuchni takze wszytskie zarysowania np. od noża, nie da się ich uniknąć

  2. #12
    W sumie jest w tym trochę racji jednak dużo też zależy od jakości tych mebli. W naszej ofercie na stronie Makrodom.pl znaleźć można tego rodzaju meble, które pochodzą od sprawdzonych producentów utrzymujących się wiele lat na rynku. Wiadomo, że sam styl mebli to kwestia głęboko indywidualna, ale pamiętajcie - na wszystko jest sposób. Nawet na kurz widniejący na meblach z połyskiem i zarysowania od noża

  3. #13
    Meble z połyskiem to obecnie popularny trend w stylistyce wykończenia mebli kuchennych. Można narzekać, że trudne są w utrzymaniu nieskazitelnej powierzchni bez odcisków palców i zachalpań ale jeżeli ktoś chce mieć kuchnię na pokaz to wybiera fronty meblowe z połyskiem. TUTAJ można zobaczyć przykłady takich kuchni.

  4. #14
    Ja mam u siebie meble z połyskiem. Są bardzo proste w czyszczeniu.

  5. #15
    wiele zależy też od koloru mebli - na czarnych z połyskiem będzie widać każdą drobinkę kurzu, ale na białych już nie. najlepiej jest wybrać meble na wymiar, na indywidualne zamówienie, bo wtedy można wybrać sobie kolor, wykończenie i tak dalej. jesli chodzi o fronty to można wybrać np. lacobel

  6. #16
    Meble z połyskiem optycznie powiększają kuchnie jak jest mała i warto wtedy meble zrobić w litere U Zamiast obrazów tablica do pisania taka na magnes np https://tablice-magnetyczne.com/kuch...-ja-udekorowac

  7. #17
    Tablice magnetyczne dobra opcja Ja nie mam akurat kuchni z połyskiem. Wybrałam matowe fronty, ale szczerze mówiąc... nie wiem czy to był dobry wybór. Jeszcze do tego mam białe meble. Będę tą moją kuchnię troszkę przerabiać i do nowego domu ją przenosić. Częściowo go sami z mężem budujemy, to co się da oczywiście. Rozglądamy się aktualnie za odpowiednimi linami stalowymi https://muntech24.pl/pl/c/Liny-stalowe/248 Będą nam potrzebne.

  8. #18
    myślę że kuchnie na wymiar w macie muszą być jasne, bo inaczej będą bardzo ponuro wyglądać no i kurz na nich widać. wiele też zależy od tego w jakim stylu urządzona jest kuchnia, jakie wybraliście dodatki, oświetlenie itp. w najgorszym razie zawsze można wyremontować pokój

  9. #19
    Junior Member
    Dołączył
    Jan 2024
    Posty
    4
    Przy aranżacji wnętrz czeka Ciebie wiele trudnych decyzji do podjęcia. Warto oczytać się w temacie - wtedy wiele decyzji będę dużo prostsze. Pod adresem: https://www.meblator.pl/ można znaleźć wiele artykułów związanych z tą tematyką. Myślę, że znajdziesz tutaj wiele treści odpowiednich dla siebie.

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Jaki program do projektowania kuchni
    By Robert in forum Maszyny i Narzędzia - Opinie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-17-2016, 13:36
  2. Planowanie Kuchni - Jadalnia usytuowana w kuchni.
    By Jarosz in forum Aranżacja Wnętrz, Porady
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-10-2011, 21:50
  3. Jaki styl kuchni jest modny ?
    By Vena in forum Aranżacja Wnętrz, Porady
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-10-2011, 18:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •