+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Sklep internetowy z akcesoriami meblowymi

  1. #1

    Sklep internetowy z akcesoriami meblowymi

    Mam pytanie co sądzicie o takiej formie zakupów akcesoriów, czy macie sklep godny polecenia, czy w takich sklepach jest taniej niż w tradycyjnych czy zupełnie odwrotnie.

  2. #2
    Praktycznie każda hurtownia, czy sklep mają lub powinny mieć sklep online. Problemem są koszty wysyłki, tzn. pakowanie i opłata za dostarczenie towaru. Koszt wysłania towaru może być wyższy od wartości samego towaru.

  3. #3
    Witam, trochę szukałem w temacie akcesoriów meblowych do kupienia przez internet i jest wiele sklepów online, jednak moją uwagę zwrócił sklep www.emeblowe24.pl , przeglądając ofertę tego sklepu zauważyłem że co parę dni pojawiają się nowe produkty, a sam sklep ma miłą szatę graficzną i wysokiej jakości zdjęcia.

  4. #4
    Witam zapraszam na www.greenlight-torun.pl
    Pozdrawiam serdecznie

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    1
    Bardzo szeroki asortyment usług ma sklep internetowy http://sklep.intar.pl/. Można zanleść tam rożne oferty dla zakładów meblarskich które działają profesjonalnie no ale tez tak jak ja Można korzystac z ich produktow jako idywidualny klient . ja jestem zadowolony. Zamawiałem ostatnio taśmy ledowe i duzej roznicy cenowej nie ma jakbym miał jechac do sklepu i jeszcze tracic na paliwo kase . zalezy tez co kto potrzebuje ale zajrzec warto.

  6. #6
    New Member
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    1
    Zapraszam na PW, możliwość sprzedaży dużych ilości sprężyny falistej SPAR jak i ZIG ZAG, również detalicznie.

    W ofercie sprężyny od L-340 do L-720.

  7. #7
    Ja kołków rozporowych i innych takich akcesoriów szukałam na stronie stukpuk.pl. Znajoma mi ją poleciła. Robiła remont generalny i znalazła ten market budowlany online. Dla mnie - bardzo wygodne rozwiązanie.

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    1
    Co do zakupów w sklepach internetowych to opłaca się brać większe ilości towaru tak, by koszt wysyłki nie był większy od samego produktu. Opłaca się też zamawiać do paczkomatu. Mogę z czystym sumieniem polecić sklep: http://sklepstolarza.pl
    Zamawiałem u nich parę razy i było ok. Do paczkomatu przesyłka szła góra 2 dni.

  9. #9
    W takim razie też zerknę do tego sklepu stukpuk.pl. Planuję remont i nie wiem, gdzie kupić te wszystkie materiały.

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    May 2017
    Posty
    1
    Jeśli ktoś potrzebuje większych ilości, to można zakupić osobiście, telefonicznie lub mailowo z firmy Frankopol z Kartuz. Mają stronę internetową www.frankopol.pl na której jest ich cała oferta. Można tam trafić na naprawdę ogromny wybór wkrętów, łączników, śrubek itp...

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Sklep internetowy Meblonista.pl zaprasza!
    By Meblonista in forum Producenci Mebli
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 06-24-2016, 12:31
  2. Sklep internetowy Meblonista.pl zaprasza!
    By Meblonista in forum Opinie o meblach, producentach
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-11-2014, 08:53
  3. Sklep internetowy Meblonista.pl zaprasza!
    By Meblonista in forum Lubuskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-16-2013, 08:54
  4. Internetowy sklep meblowy Dom-Tech
    By grzegorz88 in forum Wielkopolska
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-21-2011, 21:20
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-09-2011, 12:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •