+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Panele czy płytki do salonu?

  1. #1

    Panele czy płytki do salonu?

    Może mi ktoś przedstawic jakies argumenty za i przeciw panelom? Może trochę o mnie. Mam dwa psy, które mieszkają ze mną w domu. I zastanawiam się czy nie będą rysowały mi tych paneli? To są co prawda beagle czyli nie jakieś ogromne psiska ale czasem latają po domu, że aż strach. Dom jest "otwarty", psiaki muszą miec mozliwośc swobodnego wychodzenia na dwór, często wchodzimy wprost z tarasu do salonu, nie dbamy jakoś przesadnie o posadzkę. Maż mi nawet pokazywał takie gresy techniczne http://www.kwadroceramika.com/pl/pro...esy_techniczne i też w związku z tym male pytanie - czy te gresy nadają się do domu? Podoba mi się mat i ich struktura ale nie bardzo orientuję się w parametrach. Proszę o poradę.

  2. #2
    Hmmm, panele nie są zbyt trwałe, łatwo je zarysować, a jeszcze jak psy z podwórka wbiegają do pokoju, to będziesz musiała cały dzień latać na mopie, bo na panelach bardzo widać wszelkie zabrudzenia... Poszukałabym innego rozwiązania, natomiast co do tych gresów, to się na tym zupełnie nie znam, więc nie pomogę

  3. #3
    Ja mam i psiaka i panele i nie jest aż tak źle. Panele się rysują - to oczywiste, ale jednak nie aż tak bardzo. Jeżeli psiakom myje czy wyciera się łapki po przyjściu z domu, nie widać też zabrudzeń.

  4. #4
    Oj widać, ja mojej suczce myję łapki i nawet wycieram, bo ma swój własny ręcznik, ale nigdy nie da się ich wytrzeć tak zupełnie do sucha, więc ślady są dzień w dzień :P

  5. #5
    Member Awatar Meblonista
    Dołączył
    Oct 2013
    Adres
    Zielona Góra
    Posty
    50
    Ślady niestety są, jednak.. wg mnie panele o wiele lepiej wyglądają i nigdy w życiu nie zdecydowałabym się na taki gres w salonie. A i na gresie psiaki zostawiałyby ślady. Może jest jakiś półśrodek, coś pomiędzy panelami, a gresem?

  6. #6
    Zdecydowanie panele, płytki nie pasują do salonu, będą się gryźć z meblami i kanapą.

  7. #7
    Ja też bym wybrał panele, płytki będą stwarzać uczycie chłodu.

  8. #8
    Absolutnie nie płytki, salon i płytki – to się gryzie i wyklucza. Panele są znacznie lepszym rozwiązaniem. Będą ładniej wyglądać, będą też bardziej funkcjonalne. Co do argumentu z chłodem akurat się nie zgodzę, bo przecież można zrobić podgrzewanie. Ale to opcja do kuchni czy łaziemki, nie do salonu.

  9. #9
    Zdecydowanie panele. Nie wyobrażam sobie płytek w salonie. Co prawda trwałość paneli nie jest najwyższa ale są w bardzo nieskiej cenie więc nie oczekujmy zbyt wiele

  10. #10
    Płytki tworzą jakąś taką zimną atmosferę, której jednak w salonie być nie powinno.

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Co na ściany do salonu?
    By sunshines in forum Aranżacja Wnętrz, Porady
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 03-18-2022, 14:32
  2. Panele szklane,druk bezpośredni na szkle,druk bezpośredni na drewnie,dekoracje
    By Janusz MediaPress in forum Zaopatrzenie dla Meblarstwa
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-04-2014, 11:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •