+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Panele czy płytki do salonu?

  1. #11
    Hm, płytki są bardziej funkcjonalne, a żeby pozbyć się "uczucia chłodu" może warto wybrać płytki imitujące drewno? Wygląda to całkiem nieźle

  2. #12
    Ja mam i psy i panele. Faktycznie rysują się one, ale nie ma tragedii. Gres w salonie to nie jest dobry pomysł. Kafelki tak, ale jakieś ładne (bo ten gres jest okropny, można nim co najwyżej garaż wyłożyć. Jeśli macie ogrzewanie podłogowe to kafelki się świetnie sprawdzą. Poszukaj tylko czegoś ładnego

  3. #13
    Nie zdecydowałabym się na płytki w salonie. To po prostu niepraktyczne rozwiązanie - wolę panele.

  4. #14
    płytki do kuchni, łazienki, przedpokoju. do samych pokojów - tylko panele podłogowe. do tego białe listwy przypodłogowe z MDF jako kontrast albo listwy drewnopodobne dla idealnego dopasowania. grunt żeby wybrać materiały najwyższej jakości, by się szybko nie zniszczyły

  5. #15
    My postawiliśmy na płytki. Moim zdaniem to bardziej praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza jak salon jest połączony z kuchnią.

  6. #16
    Dobrze wiedzieć.

  7. #17
    Junior Member
    Dołączył
    Sep 2022
    Posty
    1
    Panele są prawdopodobnie lepszym wyborem, jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze. Ale jeśli masz dużo światła, podłoga z płytek jest lepsza niż ściana.

  8. #18
    zgadzam się że panele z montażem będą najkorzystniejszą opcją, bo są niedrogie, a odznaczają się wysoką jakością - trzeba zwracać uwagę na ich grubość oraz klasę ścieralności. ja w salonie mam jasną podłogę w odcieniu beżu-kremu, która optycznie powiększa niewielkie pomieszczenie. idealnie wspólgra ona z meblami w klasycznym stylu

  9. #19
    Junior Member
    Dołączył
    Feb 2023
    Posty
    3
    teraz pewnie bym się skusiła na płytki bo panele mi się zniszczyły za szybko

  10. #20
    warto zaznaczyć że do parkietu można dorzucić akcenty dekoracyjne takie jak bordiury podłogowe, rozety czy inne intarsje. zwykle wykonuje się je na zamówienie, choć zdarzają się też opcje gotowe dostępne od ręki - głównie w najpopularniejszych wzorach geometrycznych i kwiatowych. warto się zainteresować tematem

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Co na ściany do salonu?
    By sunshines in forum Aranżacja Wnętrz, Porady
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 03-18-2022, 14:32
  2. Panele szklane,druk bezpośredni na szkle,druk bezpośredni na drewnie,dekoracje
    By Janusz MediaPress in forum Zaopatrzenie dla Meblarstwa
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-04-2014, 11:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •