+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Co na ściany do salonu?

  1. #1

    Co na ściany do salonu?

    Szukając inspiracji na udekorowanie ścian w salonie i pokoju dziecięcym, trafiłam na stronę bajeczneobrazy.pl i zakochałam się w ich produktach J, a teraz nie mogę się zdecydować. Jeśli chodzi o pokój dziecięcy to moja Córka już sama wybrała, nie wiem natomiast jaka tematyka będzie pasowała do mojego salonu: architektura, pejzaże czy może abstrakcja? Dodam że salon jest urządzony w stylu nowoczesnym- gładkie ściany, prosty biały wypoczynek, regał i komoda proste drewniane bez zdobień, ława drewniana z elementami szklanymi. I drugie pytanie: na jaki rodzaj produkty się zdecydować do tak urządzonego salonu – fototapeta, wydruk fotograficzny czy może obraz na płótnie dla przełamanie tej nowoczesności. Co radzicie?

  2. #2
    Jak w stylu nowoczesnym, to może abstrakcja?

  3. #3
    Obraz na płótnie nie pasuje raczej do nowoczesnego wnętrza. Polecałabym raczej jakąś grafikę lub fototapetę.

  4. #4
    Do nowoczesnego wnętrza widział bym raczej panel szklany z ciekawym wzorem bądź fototapetę. Jeśli nie bardzo możesz sobie wyobrazić jak coś może wyglądać użyj dekoratora online mojasciana.pl/generator-dekoracji/

  5. #5
    Moim zdaniem taka fototapeta byłaby idealna do takiego salonu

  6. #6
    Również zgadzam się, że obrazy nie pasują, a samo malowanie nie załatwi sprawy. Boazeria tym bardziej odpada. Też bym się skłaniał w stronę tej fototapety.

    Pozdrawiam

  7. #7
    Fototapeta nie jest złym rozwiązaniem, choć osobiście wolę postawić raczej na jakieś fajne nowoczesne grafiki. Inspiracji poszukać można zresztą zawsze pośród pomysłów na salon, które znaleźć możemy w sieci. Sama się nimi posiłkowałam i myślę, że wyszło mi to na dobre.

  8. #8
    Jak dla mnie to jest rozwiązanie z poprzedniej epoki raczej

  9. #9
    Dlaczego fototapeta jest niby taka przestarzała? U mnie w salonie wisi taka i jestem z niej jak najbardziej zadowolony. Ale tak po prawdzie jest wiele rozwiązań – teraz kamień jest w modzie na przykład. Tapety też są super, zwłaszcza takie designerskie.

  10. #10
    Moim zdaniem fototapety są teraz jak najbardziej na czasie, zwłaszcza takie oryginalne, z pazurem. Jeśli ktoś sobie na ścianę przykleja oklepane kwiatki w kiepskim wzorze to oczywiście będzie to kiepsko wyglądało, ale jeśli tapeta ma charakter to będzie super.

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Panele czy płytki do salonu?
    By manga in forum Aranżacja Wnętrz, Porady
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-07-2023, 09:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •