+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Co na ściany do salonu?

  1. #21
    A to ja nie jestem zwolenniczką fototapet. Według mnie nie wyglądają zbyt dobrze.

  2. #22
    Są takie ciekawe obrazy składające się z trzech części - pięknie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach. Wybrałam obraz przedstawiający słoneczniki, wszyscy moi goście nie mogą się na nie napatrzeć. Do tego zainwestowałam w przecudną kanapę http://www.mirjan24.pl/45-kanapy-i-sofy . Uwielbiamy pić na niej kawę, czasem zdarza mi się na niej nawet zasnąć

  3. #23
    hmmm fototapeta chyba nie jest dobrym pomysłem, może sie znudzić i wtedy bedzie trzeba robic od nowa remont. Lepsze są grafiki czy obrazy przyczepiane do ściany. Można je zamontować za pomocą plastrów tesa powerstrips https://www.youtube.com/watch?v=TdvUL9-hCDw&t . Plastry nadają się do przyklejania na każdej powierzchni - czy to farba czy tapeta - trzymają się jednakowo dobrze. Jak Ci się obraz znudzi to go ściągasz ze ściany i wymieniasz, po plastrach nie zostają ślady.

  4. #24
    a może farby strukturalne? albo szablony do malowania?

  5. #25

    Red face

    Jeśli chodzi o ogólne wykończenie ścian, to ja poleciłbym zastosować fototapetę, a jeśli chodzi ogólnie o jakieś elementy dekoracyjne, to rozważyłbym plakaty do salonu, czy może jakieś naklejki naścienne. Takie elementy dekoracyjne prezentują się zazwyczaj naprawdę bardzo elegancko, szczególnie jeśli są starannie wykonane przez dobrego producenta. Naklejki można nakleić nawet na meblach, co idealnie może sprawdzić się szczególnie w pokoju dziecięcym.
    "What is "real"? How do you define "real"?"

  6. #26
    A ja nadal jakoś nie moge się do nich przekonać, może dlatego, że lubię po prostu tylko pomalowane ściany. A co do ich ozdobienia to zdecydowanie jestem za kwiatami i obrazami i własnie zamówiłam sobie w jagodowymkocie piekny malowany na płótnie, który zawieszę w salonie.

  7. #27
    pomalowana ściana jest nudna, z kolei tapety mogą się odklejać i z czasem blakną. może beton architektoniczny w bloczkach? może nie na wszystkie ściany, ale na jedną wybraną czy na dwie mógłby być fajną opcją. do wyboru są bloczki prostokątne, kwadratowe, czy nawet sześciokątne

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Panele czy płytki do salonu?
    By manga in forum Aranżacja Wnętrz, Porady
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-07-2023, 09:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •