+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Zestaw wypoczynkowy - dylemat

  1. #1

    Zestaw wypoczynkowy - dylemat

    W moim salonie posiadam stare meble, które chcę w tym miesiącu wyrzucić i kupić nowe . Zastanawiam się nad tym zestawem wypoczynkowym http://bostonsofa.pl/pl/p/ALASKA-3-1...cja-RELAKS/158 Cena jest dosyć spora, ale jak myślicie czy zestaw o takiej cenie jest dobry jakościowo i ile wytrzyma lat? Salon mam koloru jasno-żółtego.

  2. #2
    Żółtego....ale to chcesz ten ciemny zestaw, czy jasny? Bo ten jasny to chyba niezbyt pasuje :P Powiem tak...skóra jest fajna, efektowna, ale osobiście nie polecam, rodzice mają wypoczynek ze skóry i wcale nie jest to takie wygodne. Mają go już jakieś 10 lat, skóra nie pęka i wszystko pod tym względem jest ok, ale zimą ciężko nagrzać taką kanapę i jest zimno w tyłek, a latem jak się ma gołe nogi, to się usiąść nie da, bo się skóra do kanapy przykleja :P

  3. #3
    Moim zdaniem takie meble będą odpowiednie, ale tylko w kolorze ciemnym, bo te jasne kompletnie nie pasują

  4. #4
    Jeśli nadal szukasz idealnego zestawu wypoczynkowego, który będzie ci słuzył przez długie lata, to koniecznie zajrzyj do naszego sklepu: https://www.makrodom.pl/ .Mamy spory wybór solidnie wykonanych mebli w przystępnych cenach

  5. #5
    Szczerze to nic specjalnego, a na dodatek to skóra, ale każdy ma inny gust. W tej cenie można kupić o wiele ładniejsze i praktyczniejsze meble, a chociażby od nich https://scandicsofa.pl/ . Zdecydowanie wolę postawić na tapicerowane, które jak wiadomo są przede wszystkim bardziej eleganckie i przyjemne w kontakcie z ciałem niż skóra. My bynajmniej będziemy u nich kupować i chyba zdecydujemy sie na coś z edycji limitowanej - prawdziwe cuda w dobrej cenie.

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    Oct 2018
    Adres
    Swarzędz
    Posty
    14
    Też mi się nie podoba niestety.

  7. #7
    Totalnie nie mój typ. No ale co kto woli.

  8. #8
    Z mojego doświadczenia wynika, że jak kupować, to taniej i wymienić za kilka lat, jak się znudzi lub zużyje.

  9. #9
    warto też pomyśleć o ścianie na której taki zestaw ma się znaleźć może to być fototapeta na ścianę z lasem lub zachodzącym słońcem, jakieś plakaty w ramkach, czy nawet ozdobny zegar. dzięki temu pomieszczenie nabierze nowego charakteru, a my nie wydamy kroci na remont przy którym będziemy tylko zdenerwowani

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Zestaw AKUMUMLATOROWY BOSCH GDR+GSR 18V-Li! FAJNA CENA
    By racing007 in forum Maszyny i Narzędzia - Sprzedam
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-30-2013, 00:37
  2. Kompletny zestaw maszyn Do Produkcji Okien PCV
    By Lignum in forum Maszyny i Narzędzia - Sprzedam
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-22-2011, 01:36
  3. Kompletny Zestaw Maszyn Maszyny Pomocnicze Do Produkcji Okien i Drzwi z PCV
    By Lignum in forum Maszyny i Narzędzia - Sprzedam
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-15-2011, 20:04
  4. Kompletny Zestaw Maszyn Do Produkcji Okien PCV
    By Lignum in forum Maszyny i Narzędzia - Sprzedam
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-31-2011, 02:11

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •