+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: Inspiracje sypialniane.

  1. #31
    Cytat Zamieszczone przez Piotr113 Zobacz posta
    Ja jestem wielką fanką takich łóżek. Drewniane solidne, ale jednocześnie niezwykle delikatne. Niedługo wprowadzamy się z mężem do nowego domu i nie widze innej opcji dla naszej sypialni

    Coś z tej kolekcji link co sądzicie ? Jakieś dodatki ?
    To jest przykład typowego bezmyślnego spamu.

    Piotr 113 jest FANKĄ czegoś. Skopiował i wkleił do postu tekst prawdopodobnie z innej strony (nie czytając tego co kopiuje) i dodał link do innej strony i zapytał o opinię.

    Przecież jest tyle opcji, aby tutaj zareklamować firmę. I nie potrzeba spamować.

  2. #32
    Ja także polecam takie rolety, idealne jak trzeba pospać w ciągu dnia, a wieczorem dają fajny efekt przytulności i intymności w sypialni

  3. #33
    Polecam kolekcję meblewoskowane.pl/16-bianco-blu
    wspaniała do sypialni i nie tylko.

  4. #34
    A podobają Wam się cotton ballsy? Według mnie to świetny sposób na ożywienie sypialni.

  5. #35
    Cytat Zamieszczone przez Papaja Zobacz posta
    A podobają Wam się cotton ballsy? Według mnie to świetny sposób na ożywienie sypialni.
    mi się one podobają, są takie urocze a macie jakieś narzuty na łóżko? jak byłam na urlopie to spodobała mi się pikowana narzuta hotelowa w kolorze kremowym i zastanawiam się czy w detalu bym taką kupiła

  6. #36
    Nie przepadam za tego typu dekoracjami jak cotton balla ale ładna, elegancka narzuta owszem. Do tego w każdej sypialni powinno znaleźć sie chociaż kilka poduszek dekoracyjnych, które moim zdaniem dodają przytulności i charakteru. Sama zamierzam kupić 2 lub 3 i chyba skusze się na któreś z tych Poduszki w stylu skandynawskim - Sklep SCANDICSOFA.PL sa naprawdę świetne.

  7. #37
    czy sądzicie, że montaż klimatyzacji w sypialni to dobry pomysł? latem jest w niej za gorąco, bo mocno się nagrzewa, ale boję się, że z klimą będzie za zimno. czy ktoś zna jakiś godny polecenia sprzęt dający wiele możliwości ustawienia temperatury?

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-21-2013, 16:36

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •