+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Inspiracje sypialniane.

  1. #1

    Inspiracje sypialniane.

    Jestem nowa na forum, wlasnie jestem na etapie urzadzania nowego mieszkania. Dla wszystkich mnie podobnych, proponuję wstawiać tutaj inspiracje, które mogą być przydatne. Proponuję podawanie linków pod którymi możemy znaleźć ciekawe pomysly.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	44.jpg
Wyświetleń:	992
Rozmiar:	51.6 KB
ID:	640Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	11.jpg
Wyświetleń:	888
Rozmiar:	45.3 KB
ID:	641Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	22.jpg
Wyświetleń:	909
Rozmiar:	45.6 KB
ID:	642Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	33.jpg
Wyświetleń:	618
Rozmiar:	53.6 KB
ID:	643
    Tutaj są w różnych stylach sypialnie. Mój faworyt to numer dwa, z ważkami nad lóżkiem. Więcej inspiracji znajdziecie tu: https://www.facebook.com/EkskluzywneMeble

    Z dodatków do sypialni podobają mi się ciekawe, wyszukane rozwiązania, jeśli to możliwe to handmade:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	222.jpg
Wyświetleń:	483
Rozmiar:	4.9 KB
ID:	644 Na przyklad taka lampa. Dużo takich elementow wystroju znajdziemy na www.pakamera.pl

  2. #2
    Jeśli mamy podawać inspiracje to proponuję białą sypialnie na www.meble-mdj.pl
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sypialnia.jpg
Wyświetleń:	599
Rozmiar:	59.0 KB
ID:	659
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia  

  3. #3
    Mi w sumie podoba się zestaw z azuko.pl w stylu klasycznym z drewna:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	phoca_thumb_l_1f.jpg
Wyświetleń:	368
Rozmiar:	49.6 KB
ID:	660

    Fajne są kolory i klasyczny kilmat.

  4. #4
    Ja proponuję sypialnię w stylu klasyczno-tradycyjnym . Może jestem "staroświecka" i odbiegam od dzisiejszych inspiracyjnych nowinek, to jestem w pełni zadowolona z posiadania takiej sypialni. Proszę zobaczcie i sami oceńcie homebook.pl/inspiracje/sypialnia
    pozdrawiam

  5. #5
    Nie podobają mi się te propozycje zamieszczone w pierwszym poście, to chyba styl glamour, a ja za takim nie przepadam, jak dla mnie jest zbyt...bogato, nie chciałabym żyć w takim przepychu, czułabym się jak w luksusowym hotelu, a nie jak w domu :P

  6. #6
    Inspiracje zawsze pomagają, ale fajnie też zdać się zupełnie na swój gust. Wybrać np. dwa ulubione kolory i eksperymentować. Jeśli efekt wyjdzie nieco inny od oczekiwanego wtedy można zdecydować się na jakieś dodatki np. jakaś narzuta ziplar, czy pościel w jakimś mało tradycyjnym kolorze:-)

  7. #7
    Member Awatar Meblonista
    Dołączył
    Oct 2013
    Adres
    Zielona Góra
    Posty
    50
    Sypialnia w moim guście musi być ciepła A że najbardziej podoba mi się ta w fiolecie, to poniżej załączam propozycje:
    http://static.urzadzone.pl/articles/...9c3_main.jpg?2
    http://modne-wnetrza.com/wp-content/...alnia20001.jpg
    http://insp.hplx.pl/aranzacje/wnetrz...etowy_4764.jpg

  8. #8
    Ja wolałbym coś nowoczesnego i oryginalnego. I oczywiście jakieś mocne, energiczne kolory. Czerwień, fiolet, ewentualnie żółty albo pomarańczowy. Żadnych różowych, pudrowych itp. I do tego minimalistyczne wyposażenie, myśle, ze urządzanie sypialni w bizantyjskim przepychu jest troche głupie. Od przybytku głowa boli, więc ja cenię sobie sypialnie tylko z łożkiem, ewentualnie graderobią i to wsio

  9. #9
    Fajne łóżka sypialniane można znaleźć w ofercie sklepu mebledospania.pl Sama niedawno tam kupiłam swoje i jestem bardzo zadowolona: nie tylko ładnie się prezentuje, ale i jest stabilne i solidnie wykonane.

  10. #10
    A moim zdaniem takie jakieś te łóżka bez wyrazu, ale może się nie znam Wolę jakieś duze, bardziej kolorowe, drewniane srednio mi się poodbają, ale myślę, ze każdy znajdzie coś dla siebie. W końcu o gustach się nie dyskutuje

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-21-2013, 16:36

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •