+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: Inspiracje sypialniane.

  1. #21
    tak, podłoga przede wszystkim określa nastrój

  2. #22
    Proszę Was o radę. Jestem na etapie poszukiwania nowego łóżka małżeńskiego. Bardzo podobają mi się meble designerskie, dlatego chciałabym kupić coś w tym stylu. Może macie jakieś propozycje? Znalazłam wczoraj bardzo fajny model esencjadesign.pl/lozka/3009-loz.html. Co sądzicie na jego temat? Może ktoś z Was ma takie łóżko i chciałby podzielić się ze mną swoją opinią na jego temat?

  3. #23
    Mi się marzy taka nowoczesne komoda w sypialni. Biała wysoki połysk cudo, uwielbiam taki nowoczesny styl. Nie lubię rustykalnych mebli, za klasyką też nie przepadam. Wiadomo co kto lubi

  4. #24
    No moim zdaniem nie do końca tak jest – dobra sypialnia to wypadkowa wielu rzeczy jest jednak. Moja się odmieniła, jak zainstalowałem takie rolety asmar-sklep.pl/Roleta_Zonda_Grande_dzien_noc,31.html – eleganckie i stylowe. Pomijam już kwestie prywatności, ale po prostu nadają charakteru całemu wnętrzu.

  5. #25
    Cytat Zamieszczone przez witaki Zobacz posta
    No moim zdaniem nie do końca tak jest – dobra sypialnia to wypadkowa wielu rzeczy jest jednak. Moja się odmieniła, jak zainstalowałem takie rolety asmar-sklep.pl/Roleta_Zonda_Grande_dzien_noc,31.html – eleganckie i stylowe. Pomijam już kwestie prywatności, ale po prostu nadają charakteru całemu wnętrzu.
    Dokładnie jest tak, jak piszesz. Nic tak nie tworzy dobrego nastroju w sypialni, jak pewność, że nikt z zewnątrz nie patrzy. Bardzo praktyczna rzecz, z resztą nie tylko do sypialni.

  6. #26
    Też mam u siebie rolety typu dzień noc i uważam, że idealnie się sprawdzają, nie tylko w sypialni.

  7. #27
    bardzo fajne rolety

  8. #28
    Rolety to ważna sprawa, szczególnie jak się na nocki pracuje, przychodzisz do domu, kładziesz się spać, a tu jasno, zaciągamy rolety i mamy noc

  9. #29
    Jeśli chodzi o salon to musi być cos właśnie podkreślającego prestiż, np. zegar wiszący dobosz konrad. Widziałam taki u mojej znajomej. Pięknie się prezentował i pasował do wszystkich mebli i kolorystyki ścian. Piękna rzecz.

  10. #30
    Banned
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    1
    Ja jestem wielką fanką takich łóżek. Drewniane solidne, ale jednocześnie niezwykle delikatne. Niedługo wprowadzamy się z mężem do nowego domu i nie widze innej opcji dla naszej sypialni

    Coś z tej kolekcji link co sądzicie ? Jakieś dodatki ?

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-21-2013, 16:36

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •