+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: Inspiracje sypialniane.

  1. #11
    Niektóre łóżka fajne, ale chyba czegoś innego szukam

  2. #12
    Member Awatar Meblonista
    Dołączył
    Oct 2013
    Adres
    Zielona Góra
    Posty
    50
    Wiele ciekawych inspiracji i porad znalazłam niedawno na blogu http://ewamebluje.pl/

  3. #13
    Na szczęście współcześnie mamy multum możliwości, możemy przebierać i wybierać w różnych ofertach, okazjach itd....Każdy znajdzie coś dopasowanego do swoich gustów, możliwości finansowych i względów praktycznych.

  4. #14
    Fajne te inspiracje, chociaż na pewno wolę bardziej minimalistyczne wersje

  5. #15
    Ja też jestem raczej fanką minimalizmu i charakterystycznych detali, które podkreślają całość.

  6. #16
    Też nie lubię przesytu

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez Meble MDJ Zobacz posta
    Jeśli mamy podawać inspiracje to proponuję białą sypialnie na www.meble-mdj.pl
    Załącznik 659
    Piękne, ale czegoś mi brakuje...rolet, nie lubię jak ktoś mi zagląda . W Castoramie widziałam białe i myslę, ze tu fajnie by wygladały
    http://www.castorama.pl/katalog-prod...ietankowa.html

  8. #18
    Ja znalazłem parę naprawdę fajnych inspiracji aranżacji sypialni na faar.pl. Myślę, że warto zajrzeć

  9. #19
    sypialnia to najważniejsze miejsce w domu, więc musi być wszystko odpowiednio dobrane, żeby czuć się przyjemnie i komfortowo

  10. #20
    Moim zdaniem o charakterze sypialni świadczy przede wszystkim podłoga, która musi być przynajmniej dla mnie w tym pokoju po prostu perfekcyjna. Zerknijcie sobie na sapo-podlogi.pl/dabklasa1.html - mam coś takiego u siebie, na to jest mały dywanik pod łóżko. Wszystko razem tworzy fajną kompozycję.

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-21-2013, 16:36

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •