+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Lepsze meble na wykonanie czy ze sklepu?

  1. #1

    Lepsze meble na wykonanie czy ze sklepu?

    Witam, mam pytanko. Jakie macie doświadczenia w zakresie zamawiania mebli na zamówienie? Czy opłaca się zapłacić więcej, aby zaprojektowano nam meble, które spełnią wszystkie nasze oczekiwania? Proszę o pomoc i poradę.

  2. #2
    Dobre meble możesz też kupić normalnie w sklepie, a koszty są dużo niższe.

  3. #3
    Nie zawsze w sklepie możemy znaleźć meble dokładnie takie jakich szukamy. Szczególnie jeśli mamy niestandardowe wymagania meble na zamówienie są idealnym rozwiązaniem. Sama mam w domu stół oraz krzesła z drewna wykonane na zamówienie w firmie edar, którą zresztą mogę śmiało polecić i jestem z nich bardzo zadowolona. Dla mnie porządne meble to podstawa pięknego domu. Wszystko jest rzecz jasna kwestią gustu

  4. #4
    W sklepach zwykle wszystko jest na jedno kopyto – nudne, powtarzające się wzory, banalne desenie, brak fajnych kolorów, maksymalne uproszczenie, co nie idzie w parze z funkcjonalnością. Dlatego ja też stawiam na meble robione na wymiar, po prostu wiem, że dostanę to, co chcę, w takim stylu, jak chcę, w wybranym przeze mnie kolorze i rodzaju drewna. I to jest super.

  5. #5
    Meble na zamówienie są trochę droższe niż te gotowe, ale czasami lepiej sprawdzają się w małych i niewymiarowych pomieszczeniach.

  6. #6
    Dla prawdziwych pasjonatów i osób, które chcą się czymś wyróżnić meble i dodatki robione na wymiar będą zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Klasyczne wnętrze z systemowymi meblami nie ma duszy.

  7. #7
    Ostatnio mój znajomy urządzał dom właśnie w takim stylu i kupił meble, które robił lokalny stolarz na zamówienie. Efekt był świetny. Na pewno w salonie kupiłby też eleganckie meble – ale to jednak nie to samo by było.

  8. #8
    A tak mówiąc właśnie o rzeczach robionych ręcznie i na wymiar – to wszystko jest eleganckie: barki, biblioteki, zegary.

  9. #9
    Ja też postawiłem na meble na wymiar. Urządzałem ostatnio salon i kupowałem sporo rzeczy, między innymi zegar dobosz ares. Chodzi o to, że przy rzeczach robionych na zamówienie wszystko się ze sobą elegancko komponuje.

  10. #10
    niektórych mebli to nawet nie kupisz w sklepie, poza tym te sklepowe zwykle mają bardzo tanie i nietrwałe okucia

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •