+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Lepsze meble na wykonanie czy ze sklepu?

  1. #11
    Zegar rzeczywiście fajny. Mój znajomy się interesuje i ma podobny w gabinecie. Rozmawiałam z nim ostatnio, mówił, że właśnie do klasycznych mebli zegary wiszące i stojące są w sam raz.

  2. #12
    Rok temu kupiłam na zamówienie szafę wnękową. Jestem z niej bardzo zadowolona. Zapłaciłam za nią trochę więcej niż kosztują podobne ze sklepów, ale jej wykonanie jest o wiele lepsze - a co najważniejsze, jest idealnie dopasowana do mojej niestandardowej wnęki w przedpokoju.

  3. #13
    No bo dokładnie tak to wygląda - lepiej faktycznie trochę dopłacić, ale cieszyć się porządnym meblem, który będzie funkcjonalny i cieszył oko.

  4. #14

    Meble z połyskiem

    Meble sklepowe sa dla mnie zbyt oklepane. Jeżeli chodzi o meble na wymiar to mamy duzo większe pole manewru - możemy je dopasować idealnie pod swój gust i możliwości pomieszczenia, w ktorym ma być dana kuchnia. Dlatego ja także zdecydowalem się na meble na wymiar i nie żałuje Wykonali je dla mnie pracownicy Stokan. Poniżej wklejam kilka ładnych projektów kuchni wykonanych przez tą firmę.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia1.jpg
Wyświetleń:	347
Rozmiar:	18.6 KB
ID:	868 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia2.jpg
Wyświetleń:	347
Rozmiar:	16.0 KB
ID:	869 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia3.jpg
Wyświetleń:	348
Rozmiar:	16.5 KB
ID:	870

  5. #15
    W przypadku kuchni zdecydowanie bardziej wolę meble na wymiar, ale do innych pomieszczeń wystarczą mi już sklepowe.

  6. #16
    Ja szukam głównie na portalach aukcyjnych. Często mi się udaje znaleźć meble za grosze i naprawdę to lubię

  7. #17
    Apropos sklepowych mebli mam fajną alternatywę na stronce puffmonster.com znajdziesz kilka designerskich propozycji Polecam zajrzeć.!

  8. #18
    Ta strona to tylko kolejna podróbka Pinterest'u. A ten post to typowy spam.

    Proszę wszystkich - skończcie z tym bełkotem - "MEBLE DESIGNERSKIE". Tak, jak z : hipsterskie, baristerskie i nie wiadomo co jeszcze. MEBLE DESIGNERSKIE - "styl" mebli znany tylko w Polsce. Pojęcie wymyślone, po to żeby ktoś zakompleksiony poczuł sie lepiej i ważniej.

  9. #19
    Słownik języka polskiego: designerski - [czytaj: dizajnerski] mający ciekawą formę plastyczną, interesujące wzornictwo. A więc można odnieść to pojęcie do mebli. Choć nie istnieje taki styl rzecz jasna.

  10. #20
    Meble wykonywane na wymiar będą sporo drozsze od tych gotowych, kupionych w sklepie. Dlatego polecamy nasze meble: https://www.makrodom.pl/ ,które nie tylko są solidnie wykonane ale tez mają przystępne ceny

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •