+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Oświetlenie ogrodu, oczka wodnego

  1. #1

    Oświetlenie ogrodu, oczka wodnego

    Witam,
    czy wiecie może coś na temat oświetlenia solarnego do ogrodu-szukam np.sklepu internetowego?
    Spotkaliście może lamy solarne w pobliżu oczek wodnych? To chyba dość kosztowna sprawa?

  2. #2
    Buu, widzialem cos takiego u znajomego, bardzo ladnie do wyglada ale nie sadze zeby to bylo drogie, przynajmniej w jego przypadku ( osiem pojedynczych lamp wielkosci okolo polmetra), jedynym problem przy takim oswietleniu jest to ze w bezslonecznych dniach nic nie widac :/

  3. #3
    Zależy jak wielki masz ogród. Możesz zainwestować w oświetlenie led jak chcesz np. mieć oświetlony ogród w nocy to dwie lampki z ledem starczą.

  4. #4
    Lampy solarne to chyba rzeczywiście niemały wydatek, ale bardzo fajna sprawa, więc może rzeczywiście warto się tym zainteresować.

  5. #5
    Ja się na tym nie znam, ale wychodzę z założenia, że czasem dla dobrego efektu warto zainwestować w coś trochę więcej gotówki, o ile oczywiście ją posiadamy i nie będziemy musieli sobie od ust odejmować ;-)

  6. #6
    Najlepiej byłoby zapytać się specjalisty. Do oczka wodnego na pewno musi być specjalne oświetlenie.

  7. #7
    lampa solarna to nie najlepszy pomysł, jak dla mnie nie jest zbyt ładna i nie świeci dosyć jasno

  8. #8
    To chodzi raczej o delikatne oświetlenie do ogrodu. Bardziej o charakterze dekoracyjnym.

  9. #9
    Dobrym pomysłem mogą okazać się lampy słoneczne, jeżeli umiejętnie potrafimy się nimi posługiwać.

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Planowanie Kuchni - Oświetlenie i kształt stołu.
    By Jarosz in forum Aranżacja Wnętrz, Porady
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 02-27-2018, 20:38

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •