+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Biblioteka lub regał - stylizowane

  1. #1

    Biblioteka lub regał - stylizowane

    Witam,
    poszukuję biblioteczki, bądź regału o ciekawym designie. Interesuje mnie kolorystyka wenge itp oraz meble stylizowane na "stare", "barokowe" (ale jednak w lekkiej formie). MIle widziany przystępny koszt. Podoba mi się np. seria Kare Design, z tym, że cena jednak wykracza poza budżet.
    Proszę o zdjęcia, podpowiedzi.

  2. #2
    Naszukałem się ostatnio informacji na temat mebli stylizowanych i zastanawia mnie to gdzie można zdobyć okazy w stylu biedermeier.

  3. #3
    Może poszukaj na portalach ogłoszeniowych? Wiem, że na Sprzedajemy jest taki dział "Antyki", więc może uda Ci się coś tam znaleźć.

  4. #4
    Też mam właśnie problemy z urządzeniem pokoju. Macie tu całkiem fajne pomysły. Warto było wejść

  5. #5
    Porządny regał na książki to moje marzenie, czas się za to zabrać

  6. #6
    Najlepsze meble tylko na meblewoskowane.pl

  7. #7
    Polecam sprawdzić na homebook tam sobie pofiltrujesz wszystko według tego czego szukasz łącznie ze sprecyzowaniem styli

  8. #8
    A Almi Decor znajdziecie takie stylizowane meble: http://almidecor.com/pl/regaly-1106. Są niezwykle ekskluzywne, więc na pewno Wam się spodobają. I co najważniejsze - są wykonane z niezwykłą starannością, a jakość wykończenia jest na najwyższym poziomie.

  9. #9
    Czy te stylizowane meble chcesz dopasować do stylu, który już masz w pokoju? Nie jestem przekonana do stylizowanych mebli, wolę zdecydowanie nowoczesne, a jednocześnie ponadczasowe Takie też sobie ostatnio kupiłam http://www.mirjan24.pl/26-mebloscianki przez internet. Są na prawdę śliczne, podobają się wszystkim domownikom i gościom

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-26-2024, 13:27
  2. Szafka/regał i otwory w niej...
    By Fafikdog in forum Porady Stolarskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-05-2012, 16:26

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •