+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: Meble ogrodowe - poszukuję

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Meble ogrodowe - poszukuję

    Zastanawiam się nad zakupem mebli ogrodowych. Wstępnie myślę o ławkach z elementami kutymi w przystępnych cenach, może o ciekawym zestawie stół+krzesła.
    Czy mogę prosić o ciekawe propozycje, źródło inspiracji, bądź konkretne odnośniki do produktów(lub zdjęcia)?

  2. #2
    Myślę, że lepszym zakupem będą meble ogrodowe wykonane z drewna, może jestem stereotypowa, ale wiem z doświadczenia, że są praktyczne, funkcjonalne i przede wszystkim łatwe w utrzymaniu A przy okazji możesz pomyśleć o okryciu na krzesełka ogrodowe np materacu, niezbędny na chłodne wieczory i dobre towarzystwo Moje źródło inspiracji


  3. #3
    Myślę, że lepszym zakupem będą meble ogrodowe wykonane z drewna, może jestem stereotypowa, ale wiem z doświadczenia, że są praktyczne, funkcjonalne i przede wszystkim łatwe w utrzymaniu A przy okazji możesz pomyśleć o okryciu na krzesełka ogrodowe np materacu, niezbędny na chłodne wieczory i dobre towarzystwo Moje źródło inspiracji


  4. #4
    Ja również poszukuję mebli drewnianych - ogrodowych. Czy możecie polecić jakieś zestawy? Chodzi mi o 4 fotele + stolik

  5. #5
    Monia - może coś takiego jak poniżej? O ile w ogóle kręcą Cię meble technorattanowe Tu akurat firma Rattanland.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	269
Rozmiar:	63.1 KB
ID:	680

  6. #6
    Technorattan szalenie mi się podoba, ale takie meble jak na ostatniej fotce wybrałabym raczej na taras, czy do altany Natomiast w ogrodzie mam ustawione drewniane ławy i stół, bo jakoś drewno wydaje mi się bardziej trwałe i solidne

  7. #7
    Member Awatar Meblonista
    Dołączył
    Oct 2013
    Adres
    Zielona Góra
    Posty
    50
    Także polecam technorattan. Sama mam komplet stół + 4 krzesła i jestem zadowolona. Stelaż jest metalowy, na którym oparty jest technorattan.
    Wytrzymałość ogromna, radość jeszcze większa

  8. #8
    Wszystko zależy jak duży jest ten ogród, ile pieniędzy jesteś gotów na to przeznaczyć i co koniecznie chciałbyś w nim mieć. Ławeczka to oczywiście podstawa . Polecam również altankę. Bardzo fajne są leżanki ogrodowe. Jeśli masz dzieci, to warto by było również jakieś huśtawki ustawić.

    Pozdrawiam

  9. #9
    Zgadzamn się – podstawa to ławka, altanka, ławko-huśtwaka, może hamak, trampolina, wszystko zależy od fantazji i od wielkości ogrodu, można poszaleć. Jeśli planujesz dużo grillować czy imprezować na świeżym powiietrzu to konieczne będą krzesła i stół, ale nie plastikowe, bo im zdaniem takie są nieco kiczowate...

  10. #10
    Tak, plastik jest kiczowaty, a przy okazji szybko się niszczy

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Poszukuję dobrego stolarza w Poznaniu
    By Natalia in forum Aranżacja Wnętrz, Porady
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-17-2013, 12:36
  2. Poszukuję wykonawcy mebli kuchennych.
    By Sonia in forum Opinie o meblach, producentach
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-22-2011, 14:35
  3. Poszukuję oferty cenowej na płyty meblowe
    By Slide In Style in forum Kooperacja, Współpraca
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-30-2011, 15:54

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •