+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: Meble ogrodowe - poszukuję

  1. #11
    Zdecydowanie nie plastik... wygląda brzydko i szybko się niszczy. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem są albo meble wiklinowe, albo drewniane - choć niestety te drugie zwykle są dość drogie.

  2. #12
    A może coś z mebli designerskich - np. meble wykonane z palet są teraz bardzo modne i powiem szczerze, że mnie przekonują do siebie.

  3. #13
    Właśnie ja też myślę o takich designerskich meblach. Kupiłem nowoczesne ogrodzenie na ogrodzenia.pl i chcę, żeby wszystko do siebie pasowało.

  4. #14
    Najpierw kupuje się meble, potem ogrodzenie..

  5. #15
    Witam może zna ktoś dobrą stronę gdzie dostane w internecie jakieś trwałe sekatory ogrodnicze ? Oczywiscie w rozsądnych cenach, zależy mi na najlepszych firmach i najtrwalszym sprzęcie. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

  6. #16
    Ja też uważam, że najlepsze są meble drewniane. Plastik wygląda sztucznie, no i nie wytrzyma tyle co drewno. Ostatnio kupiłem meble ogrodowe drewniane i jestem z nich bardzo zadowolony. Wszystko w ogrodzie wygląda świeżo i naturalnie. Może i meble drewniane są droższe od mebli z innych materiałów, ale posłużą o wiele dłużej, no i ich wygląd jest po prostu niesamowity.

  7. #17
    Tylko przy drewnie trzeba liczyć się z koniecznością malowania, renowacji i generalnie krótszym czasem jaki przetrwają. Ale też bardzo podobają mi się naturalne materiały, zwłaszcza w ogrodzie

  8. #18
    Ja też wole meble z naturalnych materiałów. Najbardziej podobają mi się meble drewniane niż rattanowe. trzeba tylko mieć je gdzie schować po sezonie aby się nie zniszczyły.

  9. #19
    New Member
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    1
    Zgadzam się z Wami. Meble drewniane są niezastąpione i jedyne w swoim rodzaju. Żaden sztuczny materiał nie da rady ich zastąpić. Aby przetrwały jak najdłużej ważne jest ich odpowiednie zabezpieczenie. Na okres zimowy dobrze jest przechowywać je w pomieszczeniu suchym i chłodnym, takim jak garaż. Poza tym, jeśli zaimpregnujemy drewno odpowiednią kombinacją środków, będą służyć nam one przez długi czas. Dlatego zawsze polecam używać sprawdzonych produktów marki Bondex.

    Pierwszym działaniem na powierzchni powinno być nałożenie preparatu gruntującego, który poprzez wnikanie głęboko w strukturę drewna zabezpiecza je przed sinizną, pleśnią i grzybami. Stosuje się go na surowe i uprzednio oszlifowane drewno. Następnie można przystąpić do nakładania warstwy wierzchniej. W zależności jaki efekt wizualny chcemy uzyskać, na meble można kłaść olej (Bondex Extreme Oil), który podkreśli naturalne słoje drewna, lub emalię akrylową (Bondex Acrylic Enamel), zakrywającą rysunek drewna i nadającą powierzchni intensywny kolor. Oba preparaty pełnią wiele funkcji ochronnych, zabezpieczając meble przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych – promieniami UV, wilgocią, wodą. Zgadzam się z Wami. Meble drewniane są niezastąpione i jedyne w swoim rodzaju. Żaden sztuczny materiał nie da rady ich zastąpić. Aby przetrwały jak najdłużej ważne jest ich odpowiednie zabezpieczenie. Na okres zimowy dobrze jest przechowywać je w pomieszczeniu suchym i chłodnym, takim jak garaż. Poza tym, jeśli zaimpregnujemy drewno odpowiednią kombinacją środków, będą służyć nam one przez długi czas. Dlatego zawsze polecam używać sprawdzonych produktów marki Bondex.

    Pierwszym działaniem na powierzchni powinno być nałożenie preparatu gruntującego, który poprzez wnikanie głęboko w strukturę drewna zabezpiecza je przed sinizną, pleśnią i grzybami. Stosuje się go na surowe i uprzednio oszlifowane drewno. Następnie można przystąpić do nakładania warstwy wierzchniej. W zależności jaki efekt wizualny chcemy uzyskać, na meble można kłaść olej (Bondex Extreme Oil), który podkreśli naturalne słoje drewna, lub emalię akrylową (Bondex Acrylic Enamel), zakrywającą rysunek drewna i nadającą powierzchni intensywny kolor. Oba preparaty pełnią wiele funkcji ochronnych, zabezpieczając meble przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych – promieniami UV, wilgocią, wodą.

  10. #20
    Warto też zastanowić się też nad domkiem narzędziowym w ogrodzie. Jest to bardzo przydatne miejsce, gdzie można też schować kosiarkę czy narzędzia do ogrodu. Co o tym myślicie? A może sami już takie macie?

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Poszukuję dobrego stolarza w Poznaniu
    By Natalia in forum Aranżacja Wnętrz, Porady
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-17-2013, 12:36
  2. Poszukuję wykonawcy mebli kuchennych.
    By Sonia in forum Opinie o meblach, producentach
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-22-2011, 14:35
  3. Poszukuję oferty cenowej na płyty meblowe
    By Slide In Style in forum Kooperacja, Współpraca
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-30-2011, 15:54

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •