+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Meble Kuczyński Radomsko

  1. #1

    Meble Kuczyński Radomsko

    Post usunięto na prośbę autora

  2. #2
    Witam!
    My dostaliśmy meble 2 dni temu! Bez zadnych zarzutów. zamawialiśmy je na targu w Będzinie. Kuchnia za 3 tysiące wygląda rewelacyjnie. Wszystko ładnie zrobione i niczego nie brakuje. Co prawda dowóz był opóźniony o jeden dzień, ale poza tym żadnych negatywów. Strach czytać te opinie w internecie, chyba po prostu mieliśmy więcej szczęscia niż inni. Nie mniej jednak jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy innym. Pozdrawiam

  3. #3

    Thumbs up Odradzam ZDECYDOWANIE!!!!

    Jestem w szoku, że ktoś ma jakieś dobre doświadczenia z tą firmą.... Ja mam problem z firmą Meble Kuczyński od lipca zeszłego roku. Najpierw były problemy z projektem, a potem z baaaardzo długim czasem oczekiwania na montaż. Meble są wykonanie niesolidnie - drzwiczki ocierają przy otwieraniu i zamykaniu, drzwiczki ramach jednej szafki są na różnych wysokościach. Płyta wiórowa przy piekarniku jest pęknięta. A wisienka? 3 miesiące czekamy na naprawę uszkodzonych drzwiczek..... szkoda gadać. NIE POLECAM przez duże P!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Jak ktoś również ma problem z tą firmą proszę o kontakt kora57@wp.pl

  4. #4

    Kolejne etapy sprawy

    Aby ustrzec kolejne osoby nakreślę pokrótce kolejne etapy sprawy. Okazało się, ze Federacja Praw Konsumenta nic nie zdziałała, bo Pan Kuczyński nie odpowiedział na skierowane przez nich pismo w tej sprawie. Jakże skuteczne okazały się niepochlebne komentarze. W kilka dni po ich zamieszczeniu Pan Kuczyński zadzwonił i osobiście się u nas zjawił o dziwo w wyznaczonym dniu. Przywiózł drzwiczki na wymianę tylko w innym odcieniu..... (mamy kuchnię zielono-kremową). Oczywiście zrzucił wszystko na karb tego, że kuchnia już trochę stoi tylko, że od słońca kolory blakną a nie robią się bardziej intensywne.....Zabrał uszkodzone drzwiczki do wymiany, aby lepiej dobrać kolor i na naszą prośbę złożył pisemne oświadczenie, że dokona naprawy wszystkich wad do 20.07. (sam tą datę wskazał). Oczywiście 20.07 po naszym telefonie w godzinach wieczornych okazało się, że Pan Dariusz nawet nie wyjechał z Radomska i nie da rady przyjechać. Czyli kolejne koszty rozmów telefonicznych, nerwy i "otwarta" szafka w której brakuje drzwiczek...... Oczywiście jak zwykle wyznacza kolejne daty naprawy zgłoszonych wad. Podsumowując - będzie jak zwykle, czyli wymigiwanie się od odpowiedzialności za nieudolność swoją i swoich pracowników.

  5. #5
    Jestem również w gronie ludzi "wykiwanych" przez pana Dariusza Kuczyńskiego!!
    Zamówienie złożyłam w marcu umawiając się na początek lipca.Do tej pory po wielu moich telefonach (rzadko odbieranych)mebli nie mam. Zaliczkę w nie małej kwocie wpłaciłam,dobrze że przelewem,umowa jest i ciągle liczę,że te meble będą. Pan Darek obiecywał złote góry,że wszystko da się zrobić,wszystko na czas itd,teraz jesli w ogóle odbierze telefon to za każdym razem słyszę inne wytłumaczenia i powody,dla których niestety nie może dojechać.Od dwóch tygodni jestem na kartonach bez zlewu,pieca-bo to również Pan Kuczyński miał dostarczyć,nie mówiąc o meblach.. Jeśli ktoś szuka mebli to wszędzie tylko nie w firmie KUCZYŃSKI!!!

  6. #6

    teraz to już jestem przerażona...

    co chwilę dopisują sie nowe osoby. Skontaktuj się ze mną meilowo kora57@wp.pl. Mam kontakt z 2 jeszcze innymi osobami. Może wspólnie uda nam się coś zdziałać.

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Producent mebli Radomsko nawiąże współpracę z odbiorcami mebli
    By TREND-MEBLE in forum Kooperacja, Współpraca
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-27-2012, 21:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •