+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 51

Wątek: meble przez internet

  1. #31
    Junior Member
    Dołączył
    Aug 2017
    Posty
    1
    Większość moich mebli mam ze sklepu https://idealdesign.pl/ , bardzo ładnie ekskluzywne wykończenie idealnie komponuje się z resztą mojego pokoju Z całego serca mogę polecić każdemu.

  2. #32
    A kto teraz kupuje meble w stacjonarnych sklepach, gdzie na bakier jest jednak z tą jakością, a ceny są iście z odległego kosmosu. W sieci to co innego. Można kupić prawdziwe cacuszka i to za bardzo rozsądne pieniądze. Wiecie co zajrzyjcie sobie do nich http://www.jagodowykot.pl/dom/ to dopiero nazywa się nietuzinkowość i oryginalność. Trochę już mam rzeczy bo nie tylko mają meble, ale to co kupiłam to perfekcja i absolutnie nie żałuję nawet jednj złotówki u nich wydanej. Oj nieprędko przeniose się do innego sklepu.

  3. #33
    Ja jednak troche boje sie kupowac online.. Wole przed zakupem zobaczyc, dotknac, sprawdzic..

  4. #34
    Powiem, że niema się czego obawiać, chociaż w naszym przypadku było tak samo. Tez mieliśmy obawy, ale jakoś się udało, a skoro za pierwszym razem było ok to teraz tylko w ten sposób kupujemy. Przed bozym narodzeniem chcemy skończyć urządzanie naszego mieszkania i ciągle czegoś szukamy. W zeszłym tygodniu dojechało z meble hot nasze łóżko do sypialni, ale jest wygodne, fajnie się na nim śpi. Teraz szukamy mebli do pokoju. Marzy mi się fajny nowoczesny naroznik, może podrzucicie jakieś namiary, bedę wdzięczna.

  5. #35
    Musze przyznac, ze Twoj komentarz mnie przekonal i zamowilem w salonie agata pufy online, zeby sprawdzic jak to funkcjonuje i przyznaje ze jestem mega milo zaskoczony. Sprawnie, szybko i bez wychodzenia z domu. No ekstra.

  6. #36

    Red face

    Meble w internecie na pewno warto jest zamawiać, bo często trafić można na interesujące ceny. Choć w sumie i w popularnych dyskontach pokroju Lidla i Biedronki można spotkać raz na jakiś czas nawet niezłej jakości meble za dosłownie małe pieniądze. Sam niedawno kupiłem polskiej produkcji szafkę Meblomaster w Biedronce i jest całkiem fajna. Za taką cenę głupio byłoby nie kupić.
    "What is "real"? How do you define "real"?"

  7. #37
    Sporo mebli w naprawdę fajnych cenach znajdziecie w naszej ofercie: https://www.makrodom.pl .Wszystkie produkty wykonane są materiałów najwyzszej jakości, dzięki czemu będą słuzyć wam przez długie lata. Dodatkowo nasza oferta bogata jest w rózne style- przez co meble z łatwością dopasujemy do reszty wystroju mieszkania/domu

  8. #38
    Też miałem opory przed zakupem mebli przez internet, ale znalazłem sposób. Oglądam w realu a potem szukam korzystnej ceny w sieci.

  9. #39
    Też dobry sposób, ale przyznam, że i ja byłam pełna obaw przy pierwszych zakupach, a kupowaliśmy wtedy łóżko dla syna. Owszem na obrazkach wszystkie wyglądały pieknie i porządnie wykonane, a jak tu zaufać takim obrazkom. Popytałam, poczytałam i wybraliśmy na wpadnij.pl. Przyjechało, mąż je złożył i juz trzeci rok syn na nim śpi. Świetny zakup i świetny sklep, teraz kupujemy u nich rózności dla córeczki, która ma 4 miesiące.

  10. #40
    Junior Member
    Dołączył
    Aug 2018
    Posty
    2
    Proszę o podanie jakiś stron internetowych firm które oferują meble wolnostojące (przede wszystkim szafy), które można dopasować pod wymiar (np. w moim wypadku to wys. 240, szer. 120, gł. 60). Dziękuję.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •