+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Wątek: meble przez internet

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Ja ostatnio kupiłam ładą białą komodę na http://www.meblezych.pl i powiem szczerze że wygląda ładniej jak na zdjęciu
    Trzeba tylko wyczuć sprzedawce oraz czytać regulamin z uwaga hehehe

  2. #2
    Meble z wyjątkiem zabudowy kuchennej kupowałam przez internet. Nie wiem gdzie indziej można praktycznie bez wysiłku znaleźć taką ofertę. Można w większości przypadków zamówić próbki materiałów lub drewna i wybrać sobie to, co mi odpowiada. O konkurencyjności cen nie wspominam.

  3. #3
    Ja mebli jeszcze nie kupowalam w ten sposob, ale nastawiam sie wlasnie na internet. Wydaje mi sie, ze o wiele wiecej okazyjnych cen mozemy w ten sposob znaleźć. Po drugie mozemy porównać ceny i tak dalej. Już kilka z rzeczy, które najpierw oglądalam w sklepie znalazlam w o wiele nizszej cenie w internecie.

  4. #4
    Ja kupowałem meble w sklepie internetowym Extra Punkt. Tutaj można znaleźć różnorodną ofertę. Naprawdę polecam. Też kiedyś trochę się obawiałem w ten sposób kupować mebelki, ale teraz wiem, że niepotrzebnie. W Extra Punkcie jest wszystko przejrzyście, jest dobry kontakt, gdy chcę uzyskać odpowiedź na jakieś pytanie. Do tego przystępne ceny i dość szybka przesyłka. www.extrapunkt.pl

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Jan 2024
    Posty
    4
    ja w sumie tylko tak zamawiam bo nigdy nie mam czas jeździć po sklepach a i w naszym mieście nie za bardzo są meblarskie z wyższej półki

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •