+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51

Wątek: meble przez internet

  1. #21
    Do tej pory przez internet zamawiałam stolik do salonu od firmy Stolikiszkalne mebleszklane.com.pl i dobrze mi służy.

  2. #22
    Czemu nie? Zakup mebli przez neta może dać nam większe pole do popisu, jeśli chodzi o wybór, trzeba tylko wszystko dokładnie sprawdzić, zeby potem nie było, że cos nie pasuje

  3. #23
    Obecnie nawet sklepy internetowe (te sprzedające meble)umożliwiają klientom, zobaczenie produktu w siedzibie firmy, więc tym bardziej nie ma potrzeby obawiać się kupowania w necie. Wszelkie przepisy odnośnie zwrotów i reklamacji są coraz korzystniejsze i chronią interesy klienta. Żeby osiągnąć prawdziwy sukces,niezbędnym jest zadbać jak najlepiej o klienta.

  4. #24
    Też miałem obawy jeżeli chodzi o kupno mebli przez Internet. Jednak nie da się usiąść, dotknąć czy poudawać znawce łóżek. Jednakże, ciężko czasem wygospodarować czas na wycieczki po sklepach meblarskich, zwłaszcza z dziewczyną, która musi wszędzie usiąść i wszystko wypróbować. Dwa miesiące temu zaryzykowałem i zamówiłem łóżko do sypialni z firmy Mandallin. Polecam zatrzymać się na ich stronie mandallin.pl/153-sypialnia

  5. #25
    Ja ostatnio szukam mebli w kwiaty, ponieważ dziewczyna się uparła, że będą nam pasować do sypialni.

  6. #26
    Ja uważam, że kupno mebli przez internet to nie jest dobry pomysł, nigdy nie wiadomo co dokłądnie przyjdzie, bedzie z tym wiecej problemu i zachodu niż zamówienie w sklepie meblarskim.

  7. #27
    Najważniejsze zalety zakupów mebli online to duużo niższa cena niż w stacjonarkach, zaoszczędzony czas, bo wszystko mamy na kliknięcie bez potrzeby przemieszczania się ze sklepu do sklepu.
    A co do uszkodzeń podczas transportu - należy wybierać sklepy meblowe, które posiadają możliwość własnego transportu z całą pewnością minimalizuje to ryzyko przerzucania przez wiele rąk produktów podatnych na uszkodzenia jak meble.

  8. #28
    JA polecam sprawdzony sklep Mebel-Land. Posiadają sklep internetowy i stacjonarny. Bardzo miła i fachowa obsługa. Polecam sprawdzić
    http://sklepmebel-land.pl/index.php?...aj&producent=3

  9. #29
    Junior Member
    Dołączył
    Jun 2017
    Posty
    2
    Witam ! Ja ostatnio zamówiłam szafę przesuwną ze sklepu internetowego http://ankon24.pl/15-szafy-przesuwne. Jestem bardzo zadowolona z dokonanego zakupu. Przebieg całego zakupu przebiegł bezproblemowo i bardzo szybko. Gorąco polecam !

  10. #30
    Junior Member
    Dołączył
    Jun 2017
    Posty
    1
    Osobiście polecam meble z firmy ankon meble link: http://ankon24.pl/. 100% gwarancja jakości, szybka i bezproblemowa wysyłka, obsługa bardzo miła. A szafa lepiej się prezentuje niż na zdjęciu. Jeśli chodzi o składanie szafy jest podana bardzo czytelna i prosta w obsłudze instrukcja. Nie było z tym żadnego problemu .

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •