+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Wątek: meble przez internet

  1. #11
    Ja mebli jeszcze nie kupowalam w ten sposob, ale nastawiam sie wlasnie na internet. Wydaje mi sie, ze o wiele wiecej okazyjnych cen mozemy w ten sposob znaleźć. Po drugie mozemy porównać ceny i tak dalej. Już kilka z rzeczy, które najpierw oglądalam w sklepie znalazlam w o wiele nizszej cenie w internecie.

  2. #12
    Ja kupowałem meble w sklepie internetowym Extra Punkt. Tutaj można znaleźć różnorodną ofertę. Naprawdę polecam. Też kiedyś trochę się obawiałem w ten sposób kupować mebelki, ale teraz wiem, że niepotrzebnie. W Extra Punkcie jest wszystko przejrzyście, jest dobry kontakt, gdy chcę uzyskać odpowiedź na jakieś pytanie. Do tego przystępne ceny i dość szybka przesyłka. www.extrapunkt.pl

  3. #13
    Member Awatar Meblonista
    Dołączył
    Oct 2013
    Adres
    Zielona Góra
    Posty
    50
    Jestem jak najbardziej za kupowaniem mebli przez Internet. Mebli, ale i dodatków czy wszystkich sprzętów. Oprócz często dość niskiej ceny możemy powybierać, nie tracąc połowy dnia będąc w sklepie, w tym samym czasie np. gotując obiad
    Ważne jest tylko, abyśmy dobrze wszystko wymierzyli i nie było potem niespodzianek.

  4. #14
    Ja właśnie nigdy jeszcze mebli nie kupowałam przez internet, ale chyba w końcu się skuszę, bo i wybór większy i ceny niższe

  5. #15
    Drewutnia teraz to tylko przez internet się opłaca, bo w lokalnych sklepach ceny strasznie wysokie. Powiem Ci, że można już nawet meble na wymiar zamawiać przez internet. Wszystko się dostosowuje z poziomu wygodnej strony internetowej, podaje się wszystkie wymiary, kolor, materiał... Bardzo fajna sprawa, w jeden wieczór można sobie skompletować np. całą kuchnię. Ja tak właśnie zrobiłem. Zamawiałem w sklepie iForm. Po kilku dniach meble były już u mnie z dokładną instrukcją, jak je zamontować. Bardzo fajna sprawa, a meble przepiękne.

  6. #16
    Prawda jest taka, że regularnie kupuję przez internet i nie tylko meble, a raczej meble z rzadka. Gdy jednak decyduję się na zakup to TYLKO na stronach o których wiem cos dobrego od znajomych czy rodziny. Nie chodzi tylko o ceny ale jakość mebli (u znajomych czy bliższej rodziny moge sobie obejrzeć, podotykać - ocenić jednym słowem jak w sklepie). Ostatnie moje zakupy to była półka Wenecja w Beauty Home - co tu dużo gadać, zauroczyła mnie u siostry w łazience.

  7. #17
    Przez internet kupuje dosyć często, ale akurat meble wybieram w tradycyjnych punktach sprzedaży. Mogę wówczas zobaczyć jak one wyglądają na żywo, z jakiego są materiału, a do tego porozmawiać ze sprzedawcą. Można w ten sposób dotknąć sprzętu, zobaczyć, czy nie ma widocznych defektów, także np. książki, piwo kupuję w internecie, meble w stacjonarnych sklepach.

  8. #18
    Zdecydowanie sklepy internetowe juz nie strasza potencjalnych klientów! W nawiązaniu do powyższego posta np.sklepie Seart http://www.seart.pl/mexico-k-31.html można najpierw zamówić próbki a później jak nam sie spodobaja to kupić meble.

  9. #19
    W dzisiejszych czasach takie pytanuie to czysta formalność Kupowanie mebli online jest opłacalne – bo nie trzeba nigdzie chodzić, niczego szukać, przebijac się przed stada klientów i doradców. Wchodzi się na stronę, wybiera i już. I tak będzie coraz częściej.

  10. #20
    Osobiście polecam sklep internetowy http://mebledospania.pl/. Mają tam bardzo fajne łóżka dziecięce i dla dorosłych. Sama kupiłam tam już dwa - dla siebie i męża oraz dla córki i jestem bardzo zadowolona.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •