+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: trudny wybór naroznik czy kanapa :)

  1. #1

    trudny wybór naroznik czy kanapa :)

    pomozcie.. mam dwie opcje.. naroznik i kanapa..(pokoj jest przestrzenny wiec z ulokowaniem mebli nie ma problemu)
    upatrzyłam sobie dwa śliczne mebelki. ale co Wy wybralibyscie? czekam na info
    pozdrawiam Olcia
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	hdgtag.php.jpg
Wyświetleń:	269
Rozmiar:	42.7 KB
ID:	589   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	show_image_in_imgtag.php.jpg
Wyświetleń:	221
Rozmiar:	38.3 KB
ID:	590  

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez olcia Zobacz posta
    pomozcie.. mam dwie opcje.. naroznik i kanapa..(pokoj jest przestrzenny wiec z ulokowaniem mebli nie ma problemu)
    upatrzyłam sobie dwa śliczne mebelki. ale co Wy wybralibyscie? czekam na info
    pozdrawiam Olcia
    Zdecydowanie narożnik. Bardziej funkcjonalny.

  3. #3
    dziekuje liczę na więcej głosów

  4. #4
    Ja mam narożnik - zamiast kanapy i fotela. Mój narożnik jest obustronny, tzn. może być "lewy" lub "prawy". Nie mam problemów z przemeblowywaniem.

  5. #5
    Zawsze marzyłam o narożniku. Niestety moje małe mieszkanie nie pozwala mi na to.

  6. #6
    Na prawdę uważacie narożnik za funkcjonalniejszy? Przecież wszystko zależy od ilości wolnej przestrzeni.

  7. #7
    polecam kanape, do ktorej z jednego boku dostawia sie taki niby podnoznik, ze wyglada troche jak naroznik takie dwa w jednym, dla niezdecydowanych

  8. #8
    Też bym wybrał kanapę. Zawsze wygodniejsza potem do przestawienia i do spania

  9. #9
    Ja bym wybrała narożnik, jeśli nie ma problemu z miejscem. Przy kanapie zwykle dokupuje się fotel, na którym zwykle i tak nikt nie siada :P

  10. #10
    A jak bogate masz życie towarzyskie? i ile przestrzeni w domu? Jeśli chcesz jej przyoszczędzić to lepiej zdecydować się na narożniki gdynia, niż kupować kanapę - wtedy dobrze byłoby dokupić fotel, a może nawet dwa - co z kolei zabierze więcej przestrzeni.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •