+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: trudny wybór naroznik czy kanapa :)

  1. #21
    Według mnie narożniki rozkładane mają bezdyskusyjną przewagę nad kanapami chociażby ze względu na powierzchnię użytkową no i samą prezencję

    Przykład:
    Nazwa:  naroznik-tony-bis-z-pojemnikiem.jpg
Wyświetleń: 241
Rozmiar:  97.6 KB

  2. #22
    Według mnie narożnik jest bardziej funkcjonalny. Dlatego na niego postawiłam.

  3. #23
    To zależy od tego, czy często miewasz gości i czy masz dużą rodzinę. Ja wybrałam duży narożnik, bo cenię sobie wygodę i jest to praktyczne, gdy mnie odwiedzi większa ilość osób. Zakupiłam fantastyczny narożnik na stronie http://www.mirjan24.pl/ , mam na niego 2 lata gwarancji, jednak jest tak dobrze zrobiony, że nie powinno się z nim nic dziać. Polecam połączenie tkanin, u mnie jest to czarna ekoskóra i szary materiał na siedziskach.

  4. #24
    Junior Member
    Dołączył
    May 2017
    Posty
    2
    A teraz policz ile usiądzie na nim swobodnie osób, bo na narożnikach nikt nie siedzi. Przy tak ogromnej wielkości ja widzę tam 6 osób... Fakt jest to ładny i duzy narożnik, ale porównując narożnik normalnych rozmiarów do kanapy to wcale nie usiądzie na nim więcej osób. Ciekawym pomysłem jest zastąpienie narożników jakimś stolikiem, schowkiem, i wtedy ma to sens - usiądzie osób tyle samo i będzie dodatkowy stolik na choćby ciepłe napoje...ale nie dam przykładu, raz w jakimś stacjonarnym widziałam taki.

  5. #25
    Z doświadczenia wiemy ze w salonie znacznie lepiej sprawdza się naroznik. W naszej ofercie, dostępnej na: https://www.makrodom.pl/ znajdziesz spory wybór solidnie wykonanych narozników (i nie tylko!) w przystępnej cenie

  6. #26
    Może i tak, ale kanapy i sofy sa moim zdaniem elegantsze. My zdecydowaliśmy się właśnie na sofę i dokonaliśmy b.dobrego wyboru. Zależało nam na nie tylko na wygodzie ale i żeby sofa miała też ten wygląd, po prostu, zeby była elegancka i udało się. Wystarczyło tylko trochę poszperać w sieci i tak trafiliśmy do jagodowegokota. Sofa stoi juz trzeci rok i nadal wygląda rewelacyjnie. Tak swoją drogą to świetny sklep, bo nie tylko meble mają, sporo u nich kupujemy od dziecięcych rzeczy po dodatki i galanterię.

  7. #27
    Uważam, że zdecydowanie lepszy jest narożnik. Elegantszy i bardziej praktyczny.

  8. #28
    U mnie jest sofa plus dwa fotele z podnóżkami.

    U mojej mamy jest duży narożnik.

    I widze, ze zarówno pierwsze jak i drugie rozwiazanie bardzo dobrze się sprawdza Moim zdaniem warto jest zastanowić się nad tym co będzie bardziej pasowało do danego pomieszczenia, jak duży jest rozkład. Jak również od tego jakie mamy potrzeby. Rozkładany mebel będzie zdecydowanie praktyczniejszy z uwagi na to, ze będzie można na nim przenocować gości.

    https://www.3dhomedecor.pl/fotele-do...stylowe-meble/

    Na stronie jest sporo inspiracji o tym jak wybrać meble tapicerowane do salonu.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •