+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: trudny wybór naroznik czy kanapa :)

  1. #11
    Ja zdecydowanie jestem za kanapą, chyba że potrzebujesz bardziej miejsca do siedzenia to świetne tapicerowane ławki i krzesła znalazłam na seart.pl/tallo-k-75.html

  2. #12
    Narożnik się lepiej wkomponowuje Kanapa faktycznie wiąże się z koniecznością dokupienia foteli, bo zwyczajnie może byż za mała. Ja osobiście mam narożnik, bo lepiej mi pasował do pokoju i do aranżacji.

  3. #13
    Member Awatar Meblonista
    Dołączył
    Oct 2013
    Adres
    Zielona Góra
    Posty
    50
    Jeżeli mamy duży salon, to narożnik czy kanapa + 2 fotele to kwestia gustu.
    Bardzo fajnym rozwiązaniem są narożniki modułowe, np. Narożnik Modułowy Lounge:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	naroznik_modulowy_tetris_03.jpg
Wyświetleń:	149
Rozmiar:	18.4 KB
ID:	762
    Narożnik Modułowy Lounge jest meblem do własnej konfiguracji.
    Obicie podobnie jak moduły należy skonfigurować samemu z wielu dostępnych tkanin w różnych odcieniach, kolorach, wzorach.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	naroznik_modulowy_tetris_09.jpg
Wyświetleń:	184
Rozmiar:	5.8 KB
ID:	763

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	naroznik_modulowy_tetris_07.jpg
Wyświetleń:	178
Rozmiar:	6.3 KB
ID:	764

  4. #14
    Jeśli jest duża przestrzeń to można troszkę pomieszać, ja miałam problem z zagospodarowaniem powierzchni i kupiłam dwie sofy i fotel. O ile sofy miałam wcześniej upatrzone w sklepie decolab24.pl to z fotelem był większy problem ale w końcu znalazłam. Ogólnie jeśli się chce mieć fajne meble designerskie w salonie to trzeba poświęcić trochę czasu.

  5. #15
    wszystko zależy od tego, kto jaki, pomieszczeniem dysponuje. Jeśli jest trochę większe wnętrze to można sobie kupić elegancki narożnik, np. o długości 260 cm

  6. #16
    ja bym brał narożnik bo łatwiej się rozmawia z osobą, która siedzi obok

  7. #17
    Zdecydowanie jestem za narożnikami. Są bardziej funkcjonalne, świetnie wyglądają (bardziej nowocześnie).

  8. #18
    Mam w salonie kanapę i już zastanawiam się nad kupnem narożnika - bardzo żałuję, że nie zdecydowałam się na niego od razu.

  9. #19
    Ja wybrałabym narożnik. Wieczorem jak ogląda się film zawsze przychodzi taki moment, że chciałoby się nogi wyciągnąć

  10. #20
    New Member
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    2
    Witam,

    Tylko narożnik. Ja ostatnio meblowałem nowe mieszkanie i kupiłem narożnik. Jestem w 100% zadowolony.
    Czarny narożnik ze skóry gładkiej. Polecam też skórę z tego sklepu Tkaniny Obiciowe. Ja tam kupiłem i skórka jest cacy
    Pozdrawiam,
    PP

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •