+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: trudny wybór naroznik czy kanapa :)

Według mnie narożniki rozkładane mają bezdyskusyjną przewagę nad kanapami chociażby ze względu na powierzchnię użytkową no i samą prezencję

Przykład:
    Nazwa:  naroznik-tony-bis-z-pojemnikiem.jpg
Wyświetleń: 69
Rozmiar:  97.6 KB

Według mnie narożnik jest bardziej funkcjonalny. Dlatego na niego postawiłam.

To zależy od tego, czy często miewasz gości i czy masz dużą rodzinę. Ja wybrałam duży narożnik, bo cenię sobie wygodę i jest to praktyczne, gdy mnie odwiedzi większa ilość osób. Zakupiłam fantastyczny narożnik na stronie http://www.mirjan24.pl/ , mam na niego 2 lata gwarancji, jednak jest tak dobrze zrobiony, że nie powinno się z nim nic dziać. Polecam połączenie tkanin, u mnie jest to czarna ekoskóra i szary materiał na siedziskach.

Junior Member
    A teraz policz ile usiądzie na nim swobodnie osób, bo na narożnikach nikt nie siedzi. Przy tak ogromnej wielkości ja widzę tam 6 osób... Fakt jest to ładny i duzy narożnik, ale porównując narożnik normalnych rozmiarów do kanapy to wcale nie usiądzie na nim więcej osób. Ciekawym pomysłem jest zastąpienie narożników jakimś stolikiem, schowkiem, i wtedy ma to sens - usiądzie osób tyle samo i będzie dodatkowy stolik na choćby ciepłe napoje...ale nie dam przykładu, raz w jakimś stacjonarnym widziałam taki.

Z doświadczenia wiemy ze w salonie znacznie lepiej sprawdza się naroznik. W naszej ofercie, dostępnej na: https://www.makrodom.pl/ znajdziesz spory wybór solidnie wykonanych narozników (i nie tylko!) w przystępnej cenie

Może i tak, ale kanapy i sofy sa moim zdaniem elegantsze. My zdecydowaliśmy się właśnie na sofę i dokonaliśmy b.dobrego wyboru. Zależało nam na nie tylko na wygodzie ale i żeby sofa miała też ten wygląd, po prostu, zeby była elegancka i udało się. Wystarczyło tylko trochę poszperać w sieci i tak trafiliśmy do jagodowegokota. Sofa stoi juz trzeci rok i nadal wygląda rewelacyjnie. Tak swoją drogą to świetny sklep, bo nie tylko meble mają, sporo u nich kupujemy od dziecięcych rzeczy po dodatki i galanterię.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów