+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Agata Meble

  1. #1

    Agata Meble

    AGATA MEBLE to firma z polskim kapitałem i o polskich korzeniach. Dzięki swej długoletniej działalności doskonale zna potrzeby i oczekiwania klientów.
    Historia AGATY rozpoczęła się w roku 1952 od utworzenia przedsiębiorstwa „Bytomskie Fabryki Mebli”. W jego skład weszły zakłady państwowe położone w rejonie Górnego Śląska.
    W latach siedemdziesiątych wybudowano nowy zakład w Katowicach, dokąd w roku 1973 przeniesiono siedzibę firmy i zmieniono nazwę przedsiębiorstwa na Katowickie Fabryki Mebli „Agata” w Katowicach.
    Od 8 czerwca 1994 roku przedsiębiorstwo państwowe przekształciło się w jednoosobową spółkę Skarbu Państwa i zmieniło nazwę na Katowickie Przedsiębiorstwo Meblowe „Agata” Spółka Akcyjna siedzibą w Katowicach. W chwili obecnej po zakupie akcji firmy od Skarbu Państwa 100% akcji należy do osób fizycznych. Od prywatyzacji „Agata” postanowiła kontynuować swój rozwój w oparciu o wielkopowierzchniowe centra handlowe na wzór „Agaty” w Katowicach.
    W ciągu swojej ponad 55-letniej historii AGATA stała się rozpoznawalnym znakiem będącym połączeniem niepowtarzalnego wzornictwa z wysoką jakością. Większość dostawców oferuje swoje wyroby wyłącznie w sieci salonów „Agata Meble”.
    Katowickie Przedsiębiorstwo Meblowe Agata jest generalnym przedstawicielem marek Red Apple i Spazio Bello na rynki Europy Środkowo-Wschodniej.
    Agata Meble jest również jednym z największych w Polsce importerów mebli oraz dodatków wyposażenia wnętrz z całego świata.
    Na dzień dzisiejszy AGATA posiada
    - 13 salonów,
    - 2 magazyny centralne,
    - blisko 1000 pracowników
    Powierzchnia handlowa salonów „Agata Meble” wynosi ponad 145 000 m2. Składa się na nią powierzchnia 13 obiektów handlowych: w Katowicach, Gliwicach, Bielsku-Białej, Rybniku, Warszawie (2 salony), Wrocławiu, Łodzi, Szczecinie, Opolu, Kaliszu, Płocku oraz Gdańsku.
    Tradycja zobowiązuje. 55 letnia historia nie pozostaje obojętna dla działań firmy, nie przeszkadza jednak we wprowadzaniu nowych technologii w zarządzaniu oraz w dynamicznym rozwoju Spółki.

    Siedziba Katowice 40-203
    Al. Roździeńskiego 93
    tel.: (32) 735 07 52
    fax: (32) 735 07 53

  2. #2
    Czy ktoś z was kupował meble w tej firmie? Zastanawiam się nad jej wyborem, ale nie ma tu jeszcze żadnych opinii na ten temat.

  3. #3
    @Janusz ja kupowalem mam z salonu Agata naroznik i komode i jestem z nich bardzo zadowolony. Obsluga tez bezproblemowa, wiec nic tylko polecac Ja zamawialem w salonie w Katowicach, a Ty skad jestes?

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Agata
    By AGATA Schody in forum Górny Śląsk, Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-02-2011, 19:41

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •