+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Kuchnie Rust

  1. #1

    Kuchnie Rust

    Poszukuję opinii na temat kuchni RUST, czy firma jest rzeczywiście tak solidna na jaką się kreuje, a meble i wykonawstwo prezentują rzeczywiście wysoką jakość?

  2. #2
    Ja mam ich kuchnię Detroit - i bardzo sobie chwalę.

    Nazwa:  44ca442b45daaf.jpg
Wyświetleń: 5259
Rozmiar:  30.2 KB

    Podobną do tej - w domku. Pozdrawiam.

  3. #3
    Wszystkim odradzam meble RUST. Parę miesięcy temu odwiedziłem salon RUST. Wspólnie z żoną zdecydowaliśmy, że na meble kuchenne i agd przeznaczymy do 35000 zł. Wybraliśmy sobie front i zapytaliśmy sprzedawcę czy uda się za tą kwotę zrobić naszą kuchnię. Pani projektantka powiedziała, że nie będzie żadnego problemu, że dobrze trafiliśmy i nie mam się czego obawiać. Podpisaliśmy umowę i czekaliśmy na meble. Tydzień przed montażem musiałem wpłacić resztę pieniędzy. Po dokonaniu przelewu telefon z salonu, że montaż się opóźni. Na pytanie o ile dostałem informację, że nie wiadomo ale będą z nami w kontakcie. Ostatecznie termin montażu spóźniony prawie 5 tygodni. Montaż wykonany fatalnie, do dziś cały czas coś poprawiają i końca nie widać. Myślałem, że za takie pieniądze w dzisiejszych czasach firma stanie na głowie, żeby wszystko było ok. Mam ich już serdecznie dość i dlatego przestrzegam wszystkich.

  4. #4
    Podpisuje sie pod zdaniem :"Rust ludzie uważajcie"
    Do dnia dzisiejszego pluję sobie w twarz ze przed podpisaniem umowy nie weszłam na to forum, bo te negatywne opinie o tej firmie i o pracownikach są w 100% prawdą.
    Chcecie się wiele miesięcy użerac, i walczyc o coś za co zapłaciliście to polecam Rusta.
    Nie potrafię tego zrozumieć jak tak duża, znana marka stosuje takie praktyki wobec swoich klientów, oszukują, naciągają, po prostu horror....
    Jakośc w tym momencie nie ma już znaczenia, bo wiele miesiecy nerwów, walki o swoje nic nie zrekompensuje. Ba nawet firma nie ma zamiaru tego zrekompensowac, i dodam ze meble są wykonane niezgodnie z projektem. To jest po prostu masakra.
    Ludzie jezeli jest was więcej walczących z tą firma o cos co wam się należy, może wspólnie coś da się zrobić, piszcie!!!!! zróbmy coś z tym !!!!!!

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •