+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Błędy popełniane w aranżacji wnętrz

  1. #11
    Częstym problemem jest też dostosowywanie na siłę gotowego projektu wystroju wnętrz do naszych pokoi, których rozmieszczenie i wymiary mogą się trochę różnić.

  2. #12
    Dla mnie największym błędem w aranżacji wnętrz jest nie odpowiednie dobranie tektur i kolorystyki w pomieszczeniu. Nie lubię jak jest za dużo wszystkiego ale z drugiej strony puste ściany też nie sa ładne. Dobry projektant umie to wyważyć.

  3. #13
    Wiele ludzi też nieumiejętnie łączy różne style. Potem w mieszkaniu panuje misz-masz.

  4. #14
    zgadzam się, trzeba dopasować meble do swojego wnętrza, nic na siłę. Niektórzy myślą, że jak wybiorą z aranżacji jeden element to już będą mieli mieszkanie jak z okładki. Polecam przyjrzeć się propozycjom firmy Mirjan24, tam wszystkie elementy na zdjęciach są dostępne i nic nie stanie na przeszkodzie, by urządzić swoje mieszkanie w tym samym stylu. Na stronie podkreślają, że meble mają 24 miesiące gwarancji - samo to świadczy o wysokiej jakości przedmiotów. Mnie to zdecydowanie przekonuje

  5. #15
    Junior Member
    Dołączył
    Jan 2021
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez Papaja Zobacz posta
    Wiele ludzi też nieumiejętnie łączy różne style. Potem w mieszkaniu panuje misz-masz.
    O to, to, to! Zgadzam się jak najbardziej. Niestety, sporo osób ma swoje mieszkania po prostu zagracone, bo przesadzają z dodatkami. Zobaczą coś fajnego w sklepie, albo u koleżanki i muszą to mieć, a niekoniecznie im to pasuje do czegokolwiek. Akurat ja wolę styl skandynawski, wybieram meble i dodatki mojej ulubionej marki Broste Copenhagen, więc u mnie nie ma chaosu i panuje harmonia we wnętrzach. Kilka fajnych gadżetów i to wystarczy. Nie ma co przesadzać.

  6. #16
    Junior Member
    Dołączył
    Jan 2021
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez Papaja Zobacz posta
    Wiele ludzi też nieumiejętnie łączy różne style. Potem w mieszkaniu panuje misz-masz.
    O to, to, to! Zgadzam się jak najbardziej. Niestety, sporo osób ma swoje mieszkania po prostu zagracone, bo przesadzają z dodatkami. Zobaczą coś fajnego w sklepie, albo u koleżanki i muszą to mieć, a niekoniecznie im to pasuje do czegokolwiek. Akurat ja wolę styl skandynawski, wybieram meble i dodatki mojej ulubionej marki, więc u mnie nie ma chaosu i panuje harmonia we wnętrzach. Kilka fajnych gadżetów i to wystarczy. Nie ma co przesadzać.

  7. #17
    myślę, że bardzo zaniedbywana jest aranżacja okien i podłogi. większość skupia się na kolorach ścian i meblach, przez co obszar okienny jest po prostu nijaki i zaniedbany, z kolei na podłodze są zwykłe panele w średnim odcieniu brązu, żadnego dywanika czy ozdoby. mi się to nie podoba

  8. #18
    Oj błedów można popełnić bardzo wiele
    Kiepska jakość materiałów wykończeniowych
    Niedopasowanie kolorystyki
    Kiepskie rozmieszczenie gniazdek elektrycznych
    Niedobranie wymiaru mebli do wielkości pomieszczenia


    Moim zdaniem jeśli nie znacie się na wykończeniu wnętrza, warto byłoby zastanowić się nad skorzystaniem z usług projektanta wnętrz; https://marengo-architektura.com Mogę tutaj dać namiar na dekoratora wnętrz z Krakowa.

    Moze pomóc Wam wykończyć pomieszczenie w sposób ładny i jednoczesnie estetyczny.

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Rola światła w aranżacji wnętrz
    By Vena in forum Aranżacja Wnętrz, Porady
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-10-2011, 18:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •