+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Respol - Dąbrowa Górnicza - nigdy więcej !!!

  1. #1

    Respol - Dąbrowa Górnicza - nigdy więcej !!!

    Zamówiłam meble kuchenne w tej firmie. I była to wielka pomyłka. Montaż był opóźniony o tydzień. Szafka narożna górna nie wisiała pionowo. Szafki zostały skręcone bokami i straciły kąty proste - nie dało się wyregulować drzwiczek, aby były równoległe do boków szafek. Odchylenie było ok. 3 milimetrów. Zlew był źle osadzony - i woda wlewała się pod niego - i blat spuchł. Tragedia. Unikajcie tej firmy !!!!

  2. #2
    Miałem podobną sytuację z nimi. Odmówiłem zapłaty za meble i wzięli się do roboty. Ale i tak zapłaciłem 30 % mniej. Nie zamawiajcie tam mebli

  3. #3
    W moim przypadku chcieli zamontować inny wzór blatu, niż był zamówiony - bez uzgodnienia ze mną !!!. Tłumaczyli się, że ten wzór, który zamówiłam - fabryka przestała produkować. Bardzo niesolidna firma. Odradzam wszystkim.

  4. #4
    Dzięki za informacje. Przypadkiem trafiłam na to forum i widzę, że dobrze. Właśnie zamierzaliśmy zamówić tam meble, ale nie zrobimy tego.

  5. #5
    Wszystko to prawda - kiepska i niesolidna firma.

  6. #6
    Moi rodzice zamówili tam kuchnię za moją namową. I żałują tego do dzisiaj. Elementy szafek cięte były chyba piłą łańcuchową - obszczerbione krawędzie. To był szok. Półki w szafkach były w innym odcieniu niż boki szafek. Gdzie miała być witryna - zamontowali drzwi pełne. Omijajcie ich z daleka.

  7. #7
    Ich usługi są okropne. Arogancka i dyletancka firma.

  8. #8
    Wykonali pomiar, zrobili projekt, podpisaliśmy umowę. W czasie montażu okazało się, że ściany kuchni w rogu nie są pod kątem prostym (był kąt rozwarty), co jest typowym zjawiskiem w gierkowskich blokach. No i się zaczęło. Kazali mi ten róg wyprostować, aby był kąt 90 stopni - bo są problemy z szafką narożną i blatami. Wyrzuciłam ich z mieszkania.

  9. #9
    Obrzeża miały być plastikowe. Przywieziono mi kuchnię z obrzeżami papierowymi. I jeszcze próbowali mi wmówić, że tak było ustalone. Co za żenada. Unikajcie ich !!!

  10. #10
    Bardzo dziękuję za informacje Zastanawialiśmy się nad wyborem tej firmy, jako wykonawcy mebli kuchennych. Cieszę się, że jeszcze nie podpisaliśmy z nimi umowy. Po przeczytaniu tych postów wniosek jest jeden, że niestety musimy szukać dalej. Dzięki!

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •