+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Respol - Dąbrowa Górnicza - nigdy więcej !!!

  1. #11
    Czy ta firma jeszcze istnieje po takich negatywnych opiniach?

  2. #12
    Kazdy z nas chcialby byc zadowolony z zamowionego produktu. Przekonalam sie, ze nie nalezy tylko oczekiwac, by wspolnie z wybranym przez nas samych producentem osiagnac zamierzony efekt. Trzeba wspolpracowac i wymagac, ustalajac konkretne szczegoly tak, by uzyskac wymarzony cel.
    Moje zamowienie kuchni na wymiar bylo szczegolne, gdyz mialam na to malo czasu. Z wymiarami kuchni przyjechalam do firmy Respol, gdzie z pania Agnieszka w pare godzin uzgodnilysmy styl, kolor i wzor, ktore spelnialy moje oczekiwania. Pani Agnieszka profesjonalnie zaprojektowala nasze ustalenia w formie 3D, a na nastepny dzien umowilysmy sie na pomiar w domu.
    Zamowienie zostalo zlozone, a z powodu mojej nieobecnosci w kraju, jedyna forma kontaktu byla korespondencja e-mail i tak wlasnie uzgadnialysmy szczegoly dotyczace wykonczenia kuchni oraz termin montazu scisle zwiazany z moim przyjazdem.
    Kuchnia na wymiar nie jest gotowym produktem i wiele osob pracuje na calosc. Firma doklada staran, by projekt i termin montazu zostaly zachowane, przekonalam sie o tym.
    Nieprzewidziane niedogodnosci moga zaskoczyc nie tylko odbiorce , ale rowniez wykonawcow. Odcienie metalicznego koloru szafek, krzywe sciany i podlogi, wszystko zostalo opanowane.
    Moja kuchnia jest gotowa i jestem z niej zadowolona.

    Przy tej okazji wielkie dzieki za profesjonalny projekt i montaz oraz pozdrowienia dla firmy Respol wraz z zyczeniami Szczesliwego Nowego Roku 2013.

  3. #13
    KarolS chyba nigdy nie byles w naszej firmie a twoj wpis jest oszustwem albowiem od ponad 8 lat nie stosuje sie oklein papierowych,Takze podejrzewam ze reprezentujesz nieuczciwa konkurencje pozdrawiam i ostrzegam ze mozemy wyciagnac konsekwencje prawne za zamieszczanie oszczerstw.Co do Zyty musze przyznac ze masz bogata wyobraznie wymyslajac takie historie moze zechcesz skonfrontowac ten fakt zapraszam i nadmieniam to co wczesniej .Elzbieta piszesz cos bez poparcia w rzeczywistosci
    moze tez zechcesz opisac szczegoly ten okropnosci ktora cie zastala.Moze wiecej szczegolow gdzie ta arogancja .Pozdrawiam serdecznie konkurencje ,ale drodzy koledzy i kolezanki nie tendy droga do osiagniecia sukcesu ,lepiej wezcie sie do pracy.Zaznacze uczciwej pracy.serdecznie pozdrawiam.

  4. #14
    Dziekujemy Iwonie za zyczenia noworocznie i oczywiscie zyczymy wszelkiej pomyslosci w 2013 i wiecej tak milych spotkan jak z nami.
    Naszym zadaniem bedzie kontrolowanie niuczciwych wpisow i wyciaganie konsekwencji prawnych od oszustow ktorzy swiadomie albo nie czynia wiele zlego.
    Pozdrawiam Dariusz Pawlowski wlasciciel firmy Respol

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez respol Zobacz posta
    KarolS chyba nigdy nie byles w naszej firmie a twoj wpis jest oszustwem albowiem od ponad 8 lat nie stosuje sie oklein papierowych,Takze podejrzewam ze reprezentujesz nieuczciwa konkurencje pozdrawiam i ostrzegam ze mozemy wyciagnac konsekwencje prawne za zamieszczanie oszczerstw.Co do Zyty musze przyznac ze masz bogata wyobraznie wymyslajac takie historie moze zechcesz skonfrontowac ten fakt zapraszam i nadmieniam to co wczesniej .Elzbieta piszesz cos bez poparcia w rzeczywistosci
    moze tez zechcesz opisac szczegoly ten okropnosci ktora cie zastala.Moze wiecej szczegolow gdzie ta arogancja .Pozdrawiam serdecznie konkurencje ,ale drodzy koledzy i kolezanki nie tendy droga do osiagniecia sukcesu ,lepiej wezcie sie do pracy.Zaznacze uczciwej pracy.serdecznie pozdrawiam.
    Nie znam tej firmy. Ale sądząc po tym wpisie, nigdy bym tam mebli nie zamówił. Jakiś napuszony bufon grozi ludziom sądem, obraża byłych klientów, bo oni nie lubią ich pracy. Dodam jeszcze, że jeżeli ktoś uważa, że kilka negatywnych opinii może zniszczyć jakiś biznes, to znaczy, że jest to kiepski biznes z marną reputacją.

  6. #16

    respol - odradzam !!!!!

    praktycznie nigdy nie umieszczam opinii, ale ta firma wyjątkowo mi zaszła za skórę. Odnosi sie wrażenie, że w ogóle nie zalezy im na zamówieniach, doprosic sie o wycenę to jakiś cud. Nie mówię juz o reklamacji - wykonałam u nich meble (zapłaciłam za nie kilkanaście tysięcy), okleina odpada, szafki opadły, szuflady sie nie domykają - kilkakrotnie zgłaszane i tylko słysze " że napewno ktos podjedzie " i na tym sie kończy
    Musicie wiedzieć że pracownicy tam ciągle się zmieniają, bo warunki pracy sa fatalne, dlatego tez nigdy nie wiecie kto tzn jaki stolarz wykona Wam meble, bo to jest loteria. Odradzam zdecydowanie! Cena to nie wszystko - oni działja na zasadzie : "zapłać Pan i daj Pan nam spokój "

  7. #17
    New Member
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    1
    Prawdopodobnie najwięksi partacze w Polsce. Do tego stopnia ze zalała jakimś klejem panel w zmywarce i przyciski a może cały panel są do wymiany. Dopiero po remoncie i próbie pierwszego zmywania zostało to zauważone. Właściciel wraz ze swoją ekipa niewinni. Szkoda gadać.

  8. #18
    Dzięki za ostrzeżenie, bo właśnie się zastanawiałem czy zakupić meble w tej firmie!

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •