+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Vigo

  1. #1

    Vigo

    Pracownia mebli VIGO to ciekawe, kreatywne pomysły, oryginalne aranżacje wnętrz oraz wysoka jakość proponowanych produktów. Swoją ofertę kierujemy do klientów poszukujących profesjonalistów - dzięki którym marzenia o pięknej, wygodnej i funkcjonalnej kuchni staną się rzeczywistością. Kuchnia to nie dzieło przypadku, to piękna harmonia pomiędzy ergonomią a estetyką - o czym doskonale wiedzą nasi projektanci.
    Projektowanie to nasza pasja, a to gwarancja tego, iż Państwa meble będą wyjatkowe, dopasowane do Państwa gustu, wymagań i potrzeb.
    Stwórz swój styl życia wraz z nami.

    ul. Podwale 11
    32-500 Chrzanów
    www.vigomeble.pl

  2. #2
    UWAGA! VIGO TO NIERZETELNY WYKONAWCA

    Realizowałem u nich kuchnię i szafy wnękowe. W jednej z szaf skrzydło pod własnym ciężarem wklęsło się i zaczęło haczyć o pozostałe dwa skrzydła. (swoją drogą to najgorzej wykonane szafy wnękowe jakie do tej pory miałem - to już moje 3 mieszkanie)
    Wadę zgłosiłem do wykonawcy - po wymianie kilku maili w których firma zadeklarowała wykonanie naprawy pracownicy Vigo zaczęli mnie unikać; przestali obierać telefony i odpisywać na maile - i teraz jedyne co mi zostało to pozew do sądu. Jeśli lubicie być Państwo lekceważeni przez wykonawce i kupować drogie buble, albo może lubicie się procesować - zamówicie meble w Vigo - w innym przypadku naprawdę szczerze odradzam

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •