+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Chesterfield

  1. #11
    Popieram, meble chesterfield są naprawdę ostatnimi czasy rozchwytywane niczym ciepłe bułeczki w naszym kraju , sami mamy ich już troszkę u siebie na stanie magazynowym i mają bardzo duże wzięcie. Za granicą są już nawet normalnością... Można zresztą sobie przejrzeć naszą ofertę wynajmu mebli tapicerowanych
    Ad. @Meblonista ja również jestem ciekaw, jakby wyglądały woskowane meble chesterfield, mogłoby być to nie lada zaskoczeniem ^^,

  2. #12
    Member Awatar Meblonista
    Dołączył
    Oct 2013
    Adres
    Zielona Góra
    Posty
    50
    @Toronto, ewentualnie nóżki czy fronty podłokietników, na siłę, mogłyby być woskowane
    Również można by wykonać model oparty o drewnianą ramę.

    Osobiście każdemu zwracam uwagę, aby meble były wykonywane z jak najwyższych komponentów,
    tak jak to się dzieje u nas.
    Najwyższej klasy bezsęczne drewno klasy AA+, skóra naturalna pochodząca ze sprawdzonego źródła,
    plusz i materiał od znanego hurtownika, dobrej jakości pianki.
    Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć mebel na lata

  3. #13
    A mi się akurat te meble nigdy nie podobało. Są zbyt przytłaczające jak na mój gust.

  4. #14
    Wow robi wrażenie, zwłaszcza te cieniowane piki - to chyba będzie styl glamour? Ile takie coś kosztuje?

  5. #15
    Też mi sie podobaja takie meble. Ja sobie juz nawet upatrzyłam takie krzesła Glamour w Mebluj Dom. Mamy piękny drewniany stół zatem idealnie będą pasować, a i na pewno są o wiele wygodniejsze. Zastanawiam sie jeszcze czy wybrać tą wersję z tą tasiemką, ale chyba jednak zdecyduję się na wersje bez. Wydaje mi się, że będa bardziej eleganckie bez niej, ale jeszcze pomyślę.

  6. #16
    Aktualnie mam w salonie sofę chesterfield. Moim zdaniem wzornictwo to jest ponadczasowe oraz będzie pasowało do bardzo wielu róznych inspiracji i róznych wystrojów. Warto jest zainwestować bo sofa taka nie wyjdzie z mody za 5-10 czy nawet 20 lat.

    Nie trzeba przy tym wcale łaczyć sofy chesterfield z fotelem w stylu chesterfield. U mnie w salonie stoi fotel uszak i wszystko wyglada bardzo dobrze

    Zerknijcie sobie na ten wpis
    https://www.wnetrzamichala.pl/jak-ur...k-dla-kazdego/

    Jest tutaj kilka porad o tym jak wybrać odpowiednie meble tapicerowane.

  7. #17
    to meble piękne - co do tego nie ma żadnych wątpliwości jednak każde meble tapicerowane trzeba regularnie czyścić, by zachować ich intensywny kolor i higieniczność. pranie tapicerki należy wykonywać tak często jak jest potrzeba np. jak kanapa jest zabrudzona to najlepiej od razu się za to zabrać, a jak jest w miarę zadbana i chodzi o odświeżenie to starczy raz na rok

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •