Cześć, chcę ostrzec potencjalnych klientów firmy S-Design Konrad Serocki NIP 8891507991 , oraz S-DESIGN. SEROCKI SPÓŁKA JAWNA NIP 7812044899, zarejestrowanych pod adresem ul. Okrętowa 11/2, Lusówko reprezentowanych przez Konrad Serocki i Małgorzata Jadwiga Rorot (przedstawia się także jako Małgorzata Serocka) żeby uważali przed podjęciem z nimi współpracy. Sam miałem niestety nieprzyjemne doświadczenie z tą firmą kiedy zdecydowałem się zlecić im wykonanie bardzo wielu zleceń w moim mieszkaniu (antresola, cztery szafy zabudowane, kuchnia, stoliki, schody, biurko). Podpisałem z nimi umowy, w których dokładnie opisano prace do wykonania, wpłaciłem zaliczki na łączną kwotę 53 tysięcy 940 zł a firma #S-DESIGN nie rozpoczęła realizacji żadnej umowy i w efekcie zostałem bez pieniędzy i bez mebli.
Po wielu próbach kontaktu, otrzymywałem jedynie wymijające odpowiedzi na moje maile i telefony, przy czym moje telefony wielokrotnie nie były odbierane. Pani Małgorzata przez wiele dni potrafiła nie odbierać telefonu, albo obiecywać kontakt zwrotny w ciągu 20 minut i nie oddzwonić wcale przez kilka dni. Na prośbę o fizyczne przedstawienie zakupionych materiałów za które zapłaciłem, otrzymałem wątpliwej jakości zdjęcie 8 belek, gdzie do montażu antresoli potrzeba ich było 18 a na kolejne prośby otrzymałem odpowiedzi typu: nie mamy już o tej porze kluczy do swojej stolarni, bo pracownik pojechał do domu. Na kontrargument aby wyznaczony został inny termin nie otrzymałem odpowiedzi, a moje połączenia znów nie były odbierane. Przekazałem Panu Konradowi klucze do mieszkania, więc nie ma mowy o jakimkolwiek utrudnianiu rozpoczęcia prac po mojej stronie. Finalnie Pan Konrad zażądał ode mnie kolejnej wpłaty na kwotę 17 tyś. 900 zł pomimo braku rozpoczęcia jakichkolwiek prac, które wielokrotnie obiecywał rozpocząć. Każdego dnia jednak słyszałem inną wymówkę dlaczego nadal nic nie zostało zrobione. Na koniec zaczęły się groźby, próby brania na litość i niepoważne argumenty właściciela. Dostałem nawet wiadomość o wytoczeniu mi sprawy o zniesławienie za publikowanie opinii na ich temat. Finalnie zostałem z niczym i niestety, moje doświadczenia nie są odosobnione - znalazłem wiele podobnych opinii o tej firmie w Internecie, w tym na forach internetowych.
Dlatego chciałbym doradzić wszystkim, którzy zastanawiają się nad podjęciem współpracy z firmą S-Design w której działa Pan Konrad oraz Pani Małgorzata, aby dokładnie przeanalizowali swoją decyzję i zwrócili uwagę na negatywne opinie na temat tej firmy, które notabene dość szybko znikają z Internetu. Jeśli już zdecydują się Państwo na podpisanie umowy, polecam bardzo uważnie czytać wszystkie zapisy, dokładnie sprawdzać terminy i harmonogramy prac oraz prosić o potwierdzenia każdej zmiany w umowie na piśmie.
Mój post proszę traktować jako społeczny obowiązek poinformowania innych potencjalnych klientów, gdy dostrzega się nieuczciwe praktyki. Nie życzę nikomu podobnych doświadczeń i chciałbym dotrzeć
Jeżeli ktoś chciałby otrzymać więcej informacji lub także ma negatywne doświadczenia we współpracy z tą firmą proszę o kontakt na adres pozewsd@gmail.com
#s-design #opinia #serocki #lusówko #poznań #meble