+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Meble biurowe. kompleksowa usługa

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    New Member
    Dołączył
    Dec 2020
    Posty
    1

    Meble biurowe. kompleksowa usługa

    Współczesne biuro to nie tylko biuro i fotel biurowy. Biuro w którym dobrze czują się i pracownicy i klienci odwiedzający biuro. Coraz więcej firm zwraca się do specjalistów zajmujących się kompleksowo organizacją przestrzeni biurowej. Nonameoffice.pl to przykład firmy zajmującej się organizacją biura od projektowania przestrzeni, zamawiania odpowiednich mebli, transportu i instalacji stanowisk biurowych. Także np. recepcji biurowej https://nonameoffice.pl/meble-recepcyjne/

  2. #2
    Meble do biura warto dopasować do pracowników. Zapytaj ich o preferencje.

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Nov 2022
    Posty
    1
    Ergonomia i design to również ważne czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze mebli biurowych. Na przykład, biurka powinny znajdować się na takiej wysokości, aby pracownicy mogli siedzieć z nogami płasko na podłodze i łokciami pod kątem 90 stopni podczas pisania na klawiaturze lub używania myszy. Jeśli biurko pracownika nie może pomieścić tej pozycji, może użyć podnóżka lub krzesła z podłokietnikami pod udami podczas siedzenia, aby

  4. #4
    Ja zamawiałam meble biurowe w popularnym salonie, a dokładniej w Ikei. Zresztą wiele akcesoriów tam kupowałam, w tym również lampy. Za jakiś czas będę malować salon oraz pokój, w którym pracuję. Będę potrzebowała odpowiednie folie ochronne https://e-armet.pl/tasmy-folie-ochronne czy taśmy malarskie papierowe.

  5. #5
    mi się marzy biurko industrialne, tylko bardzo trudno takowe zdobyć. większość jest zwykła, z drewna w całości, w kolorze brązowym, bywają opcjonalnie te białe ze sklejki. a ja lubię meble na metalowej podstawie - dla mnie są solidniejsz i ładniejsze.

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •