+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Meble na wymiar Warszawa

  1. #1

    Meble na wymiar Warszawa

    Szukam w Warszawie lub okolicachjakiegoś stolarza lub firmy, która robi meble na wymiar. Właśnieskończyliśmy budowę i czas na zamawianie mebli. Zależy mi najakiejś firmie lokalnej, która oferuje wysoką jakość prac i tak,aby te meble były trwałe.

  2. #2
    Meble na wymiar to zdecydowanienajlepszy pomysł jeżeli chodzi o zabudowę kuchni. Dzięki takiemurozwiązaniu zyskujesz bardzo dużo miejsca. Jeżeli chodzi oWarszawę, to ja polecam firmę www.LUVIOmeble.pl. Zamawialiśmy unich meble i jesteśmy zadowoleni.

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Mar 2019
    Posty
    2
    Ja mogę polecić bardzo dobra firmę gut-bud.pl/produkty/, która oferuję pełny zakresu usług budowlanych jak i oferuje sprzedaż materiałów budowlanych. Niedawno zamawiałem od nich dostawę takich materiałów jak farby, gładzie gipsowe w bardzo dobrych cenach.

  4. #4
    Dobrze jest tez zlecic montaz takich mebli fachowcom. Czlowiek nie tylko ustrzeze sie od nerwow ale moze miec pewnosc, ze firma https://montiermebli.pl/montaz-mebli-ikea/ meble zlozy solidnie i poprawnie, dzieki czemu beda trwale

  5. #5
    A to na pewno. Zwłaszcza, jeśli ściany nie są zbyt proste.

  6. #6
    Nie jesteśmy firmą z okolic Warszawy ale bardziej z okoli Krakowa. Jeśli jest to duży projekt to podejmiemy się realizacji. Wszystko zależy od projektu. Zapraszam do kontaktu na ooomeble.pl

  7. #7
    zamówiłam już meble na wymiar, ale się okazało, że firma nie oferuje transportu (dwa meble nie do zabudowy). czy jakaś firma przeprowadzkowa z Warszawy by mi to przewiozła, czy lepiej wynająć jakiegoś dostawczaka i przewieźć samemu?

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    Jan 2022
    Posty
    1
    a czy ktoś jest w stanie podać namiar na podobna firmę ale działającą na terenie Poznania?

  9. #9
    Meble na wymiar to petarda!

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •