+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Macie w Szczecinie jakąś sprawdzoną firmę, która robi kuchenne mebel na wymiar?

  1. #1

    Macie w Szczecinie jakąś sprawdzoną firmę, która robi kuchenne mebel na wymiar?

    Macie w Szczecinie jakąś sprawdzonąfirmę, która robi kuchenne mebel na wymiar? Zależy mi na dobrejjakości mebli i szukam kogoś kto zadba o taki dobry produkt, ajednocześnie będzie się również starał o to, by meble byłydobre pod kątem estetycznym.

  2. #2
    Moje meble były robione przezStudio Wiking i mogę potwierdzić, że to faktycznie dobrapropozycja, meble są starannie zrobione, prezentują się badzodobrze więc ich zakup będzie dobrą opcją. Firma na pewno wykonadobre meble pod wymiar więc pod tym kątem będzie można liczyć nafaktycznie zindywidualizowaną ofertę.

  3. #3
    same meble to pół biedy, zawsze jakaś firma od kuchni się znajdzie. ale czy wiecie czy ktoś wykonuje zlewozmywaki na zamówienie? mam bardzo wąską kuchnię, potrzebny mi zlew narożny z otworami na baterię i dozownik płynu do naczyń. polecicie kogoś sprawdzonego w tym zakresie?

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •