+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Meble do pokoju dziecka

  1. #1

    Meble do pokoju dziecka

    Mamy przed sobą remont w pokoju dzieciprzed tym jak starsze pójdzie do szkoły i tak się zastanawiamy jakto zorganizować, by wnętrze było atrakcyjne, ładnie sięprezentowało i było miejsce na wszystko co faktycznie w takimpomieszczeniu będzie dziecku potrzebne. Jak macie jakieś sprawdzonerozwiązania to dajcie pomysły.

  2. #2
    Jak będziesz szukał mebli do pokojudziecka to pamiętaj, że to meble, które będą przeżywały niecoinne próby niż meble salonowe. Co do estetyki i jakości wykonaniasklep www.megismeble.pldaje radę i faktycznie meble w pokoju dzieci ładnie sięprezentują. Sporo kolorowych propozycji, więc jak szukasz dladzieci mebli to w mojej ocenie akurat do ich oferty będzie wartozaglądać. Dużo różnych mebli w sprzedaży, konstrukcjezróżnicowane, fajne schodkowe regały, łóżka dla dzieci czybardzo duży wybór biurek zarówno w drewnie jak i w białym kolorzez motywami kolorystycznymi dopasowanymi do płci dzieci.

  3. #3
    To prawda, meble dziecięce muszą być wytrzymałe. Warto stawiać na drewno. Myślę, że w pokoju dziecka nie powinno zabraknąć wyposażenia, które jest przeznaczone dla dzieci i ma im się podobać. Najlepiej sprawdź tutaj, jakie łóżka dla dzieci są dzisiaj modne. Wiele osób stawia na takie w kształcie domku, namiotu tipi lub zamku.

  4. #4
    czy ktoś z was zamawiał szafy na wymiar do pokoju dziecięcego? w portfolio firm zwykle widzę klasyczne szafy do sypialni rodziców, meble są proste, ciemne, a ja myślałam o jakiejś bajkowej szafie w ciekawym kolorze, może nawet z grafiką? co sądzicie na ten temat?

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •