Dzień dobry,

W mojej opinii mam problem z zamówionymi meblami. Nie jestem specjalistą, a chciałem zapytać Państwa, czy według was meble, które zamówiłem posiadają wady, czy są bez wad jak mówi producent. Załączę zdjęcia przedstawiające meble i ich wady.
Mówimy tutaj o szafce RTV wartości ok 3000 - 4000 PLN (nie mam przed sobą zamówienia, a dokładnie nie pamiętam ceny).
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20200424_172623.jpg
Wyświetleń:	241
Rozmiar:	29.3 KB
ID:	1068

Tutaj jest jakaś plama, coś czego nie można zmyć. Producent mówi że to nie jest wada.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20200424_174516.jpg
Wyświetleń:	238
Rozmiar:	66.6 KB
ID:	1069

Tutaj widać jaki poziom ma szafka RTV.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20200424_174459-min.jpg
Wyświetleń:	231
Rozmiar:	30.9 KB
ID:	1070

Tutaj przyłożyłem poziomicę.

Ja osobiście specjalistą nie jestem. Ale mam duży problem z odbiorem takich mebli. Czy mogę poznać Państwa opinię? Jak przekonać producenta, że jest coś z nimi jednak nie tak? Sytuacja jest o tyle patowa, że producent mebli przysyła do mnie kierowcę z meblami (już drugi raz), gdy kierowca składa meble u mnie to wady są, gdy je zabiera i składają je w siedzibie firmy to dostaje informację, że wad nie ma. Dla mnie sytuacja niezrozumiała. Czy ktoś z Was na tym forum może mi pomóc? Aktualnie producent mebli chce mnie obciążyć kosztami za nie odebranie mebli, chociaż sam kierowca stwierdził, że coś z tym jest nie tak i je zabiera z powrotem.