Ankieta: Czy jesteś zadowolona(y) z mebli kuchennych Atlas

+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Meble Kuchenne Atlas - Sonda

  1. #1

    Meble Kuchenne Atlas - Sonda

    Jest wiele opinii o tej firmie. Wiem, że ludzie nie lubią pisać, dlatego dodałam ten sondaż.

    - Od strony technicznej moja kuchnia była wykonana porządnie.

    - Jednakże montaż to był koszmar.

    I na podstawie tych dwóch faktorów wystawiłam Atlasowi opinię baaardzo negatywną.

    Poszukałam trochę w internecie i tu są niezbyt pochlebne opinie, jak np. tutaj:

    "Poszukjuje osób oszukanych przez firmę Atlas Kuchnie Nysai Kłodzko,Osób mających problem z montażem kuchni i realizacją zamówienia".

    http://forum.gazeta.pl/forum/w,807,5...od_wymiar.html

    1."Zamówiłem zestaw mebli kuchennnych pod wymiar i do zabudowy sprzetu agd w
    salonie sprzedaży reprezentującym producenta mebli kuchennych.Przyszedł do
    mojego mieszkania na pomiar kuchni właściciel owego salonu sprzedaży,dokonał
    tegoż pomiaru i na jego podstawie zostało sporządzone zamówienie mebli i
    podpisana stosowna umowa . W dniu dostarczenia mebli do mojego mieszkania
    musiałem zapłacić za meble (zapis z umowy) i dopiero po tym fakcie
    przystąpiono do ich montażu. Montaż mebli zakończył się ich uszkodzeniem a
    wygląd końcowy estetyczny i jakościowy odbiega zdecydowanie od złożonego
    przez nas zamówienia.Zgodnie z warunkami gwarancji złożyłem reklamacje w
    salonie sprzedaży, która została rozpatrzona pozytywnie zgodnie z terminem
    zawartym w gwarancji.W umówionym terminie pojawił się u nas w mieszkaniu
    właściciel salonu z monterem celem usunięcia stwierdzonych wad i usterek.
    Niestety meble zostały jeszcze bardziej zniszczone i w dalszym ciągu nie
    spełniają naszych oczekiwań i w znacznym stopniu odbiegają od chiciażby
    zestawu ekspozycyjnego we wspomnianym wcześniej salonie. Zwróciliśmy sią z
    małżonką o pomoc w tej sprawie bezpośrednio do producenta mebli. Tam
    odrzucono nasze roszczenia gdyż to nie ich ekipa montowała meble tylko ekipa
    salonu sprzedaży za co oni nie ponoszą żadnej odpowiedzialności.Oczywiście w
    cenie mebli(ceny nażucone przez producenta) jest wliczona usługa ich montażu
    a za cały zestaw zapłacoliśmy bagatela 9,5 tyś zł. Proszę o informację czy, w
    jaki sposób i od kogo(salonu sprzedaży czy producenta) możemy dochodzić
    swoich praw."


    2. "Banda oszustów!!! Do dziś nie mogę użytkować w pełni kuchni. Zakupiłem je w Kłodzku na ul. Wyspiańskiego u kozerskiej i jej hamskiej spółki. Przywożą już meble bez frontów, uszkodzone, które niby póżniej reklamują w nieskończoność. Producent brw odcina się od nich i twierdzi ,że przez nich ma problemy, bo klienci zwracają się do nich. Są nieterminowi, nie można się doczekać montażu ,a po którym następnie stwierdziłem mnóstwo ,15-cie niezgodności z zamówieniem i niedoróbek, np. szafki niezgodne z zamówieniem, blaty inne niż zamawiałem 5-c frontów uszkodzonych albo wogóle ich nie przywieżli, niewłasciwe nawierty w meblach z ich winy i po ich montażu itp. Zwracajcie uwagę na pseudoumowę, która Wam nic nie gwarantuje. Bez cen i wyszczególnienia cen szafek, brak jakichkolwiek gwarancji na meble bo i u kogo. Fakturę za meble po dlugich perturbacjach otrzymałem bez wyszczególnienia cen (cena ogólna), chyba z nieba, bez pieczątek, podpisów i z datami jakie im pasują. Zamówienie składałem 19 pazdziernika 2013r. i do tej pory nie załatwiono mi reklamacj. Nie ma do kogo gadać olewają to. Proponuję akcję przeciwko oszustą. Musimy ich zdemaskować, piszcie opinie na ich temat, odwiedzajcie jak najczęsciej ich sklepy w Opolu ,Kłodzku,i Nysie informując potencjalnych kientów o problemach z nimi i ich usługami. Rozdajmy im informacje o stronach, na których ludzie piszą o ich profesji. Ja sam podjęłem możliwe działania prawne: Rzecznik Konsumentów, Prokuratura, Urząd Skarbowy i Sąd. Pokrzywdzonych namawiam do tego samego. Nie pozwalajmy się oszukiwać cwaniakom. Nie wpłacaj gotówki tak jak żadają całości za nic. Ja tak zrobiłem i teraz mnie olali. Zawziąłem się i nie odpuszczę, poruszę telewizję, zamieszkam w ich sklepie i wiele wiele innych użyję środków. Tacy jak oni nie mają prawa bytu na rynku i świadczyć usługi dla Nas. Musimy ich sami wyeliminować skoro w bandyckiej demokracji mają przyzwolenie na ten proceder i myśla ,że są bezkarni."

    3. Itp, Itd. do wyboru i koloru

  2. #2
    Jestem jedyną osobą, która dała tak no proszę. Nie wiem co innym nie pasuje ale u mnie nigdy nie zawiodły.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •