+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Meble designerskie - gdzie szukać?

  1. #11
    Sprawdź sobie http://sklepmebel-land.pl/ zadzwoń do nich bo na stronie nie mają wszystkiego. Bardzo miła obsługa i fajne meble. Sprawdzone

  2. #12
    Podobają mi się meble stylowe i kupiłem bardzo ładne od firmy Taranko w sklepie sklepmebel-land.pl/. Wszystko przebiegło po mojej myśli.

  3. #13
    Zabawne bo mi jako kobiecie taranko kojarzy się z ciuchami i to dość drogimi. Wracając do tych mebli to też niedawno szukaliśmy fajnych mebli o nowoczesnym wyglądzie. Konkretnie to rozchodziło się nam o stół i krzesła do salonu. Byliśmy chyba we wszystkich sieciowych salonach i nic ciekawego się nie udało znaleźć, ale udało się w sieci w gdmmeble.pl mamy to co chcieliśmy. Stół jest piękny i to szkło hartowane wygląda ekstra, jeszcze nam pomogli z dopasowaniem krzeseł. Nawet sporo mają takich ciekawostek jesli chodzi o design.

  4. #14
    Junior Member
    Dołączył
    May 2017
    Posty
    2
    Po ciekawie wyglądające stoły i krzesła polecam zaglądnąć do sklepu Meblowy Guru. To, że mają transport gratis to przypuszczam, że i tak wliczony w koszt mebli (choć może się mylę) ale dla mnie ważne było, że stół dojechał na czas i przede wszystkim bezpiecznie, bo meble dostarczają własnym transportem, a z kurierami to ja już nie chcę mieć do czynienia podczas przewożenia rzeczy delikatnych.
    Stół kupiłam o nazwie Sandor 2. Jak zdecydowałam sie na sandorka to okazało się, że wypuścił drugą odsłonę i dlatego mam nowszy model od koleżanki;-)

  5. #15
    Jeśli jest ktoś z Krakowa, to jak dla mnie jedną z lepszych firm jest JOPP Design. Wykonują meble kuchenne na zamówienie, więc można liczyć na niepowtarzalne, ładne i jednocześnie funkcjonalne meble. Mają bogatą ofertę, dostępną na http://www.joppdesign.com.pl/. Sam mam ich meble i póki co nie mam zastrzeżeń.

  6. #16
    Gdzie? najlepiej w Internecie. W stacjonarnych sklepach nie ma dużego wyboru.

  7. #17
    Nie to, że nie ma za dużego wyboru, moim zdaniem w nich w ogóle nie ma nic ciekawego, no chyba, że ceny, które są horrendalnie wysokie. Objechaliśmy wszyskie u nas i to co zobaczyłam to jak dla mnie to żart. Dlatego tak samo zamówimy przez internet i najprawdopodobniej wybierzemy scandicsofa.pl. Eirma jak to piszą ludzie jest rzetelna, a meble dobre jakościowo. Dziś albo jutro mamy pojechać jeszcze do krakowa do tego forum designu i zobaczyć jak faktycznie wyglądają ich meble. Jeśli tak jak na ich oficjalnej stronie to rzeczywiście warto będzie.

  8. #18
    teraz bardzo modna stała się fotografia wnętrz, więc można oglądać designerskie meble nie tylkona białym tle czy w jakiejś małej kompozycji, ale w całym wnętrz. to znaczącoułatwia proces wyboru mebli bo można sobie wyobrazić jak dana rzecz bywyglądała w naszym domu/mieszkaniu

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •